Zpět

Jdeme do války!

Video 28.3.20246 min Přehrát

Vážení posluchači Rádia Universum, dnešní signál je natolik signální, že není možné jeho náplň pojmout jinak, než smrtelně vážně.

Chystáme se totiž na válku! Na válku s Rusem, jak slyšíme z úst našich vedoucích státních představitelů a jak také vzkázal celému českému národu hrdina nekompromisních prohlášení, náčelník generálního štábu, jsme odhodláni Rusa porazit.

Máme dobře vyzbrojenou armádu. Osmnáct až dvacet tanků je připraveno postavit se nepříteli a otočit českou odvahou kolo novodobých válečných dějin. Myslí si snad ruský mužik, že nás, potomky Jana Žižky z Trocnova, zastraší svou roční produkcí tanků v počtu 1300 kusů? Jedná se jen o slovanské tanky, a každému západnímu stratégovi je tedy ihned jasno! Po bedlivém prozkoumání se tato hrozba rozplývá jako včerejší kouř ze spálených knih dezolátních autorů. Zbystřete sluch a pozorně počítejte:

Polovina těchto směšných strojů z počtu 1300 jsou zmetky, a počet se tím pádem snižuje na 650 kusů. Polovinu z těchto 650 kusů rozkradou ruští mužici na náhradní díly pro své ledničky, pračky a cirkulárky. Zbývá tedy 325 strojů. Když je však osadíte posádkami ruských mužiků, jejichž ruskou mentalitu řídí zaujetí pro vodku, nevyjedou. Tedy vyjede jich jen polovina, tj. 162 a půl stroje. Hle, ohromující číselná převaha z počátku našeho komentáře stává se méně hrozivou. K tomu musíme započítat, že spotřeba paliva ruských tanků je několikanásobně vyšší než spotřeba našich západních, anglosaských tanků, nemluvě o tajných tancích elektrických, které podčlověk v uniformě nepřítele nemůže zaslechnout, jak jsou tiché. Jestliže tedy mají ruské tanky dosáhnout hranic Západu, musí ušetřit naftu z druhé poloviny tanků, aby ta první mohla zaútočit. Náhle, jako mávnutím kouzelného proutku, už se Rus nepochlubí původním číslem, ale do útoku se vrhá s 80 a čtvrtí tanku. Opět polovině z nich rozkradou posádky naftu, aby s ní mohly napojit své žíznivé lady, moskviče a žigulíky. To znamená, že hrozba se nám snížila na 40 tanků, naftu do té čtvrtiny jednoho tanku posádky zlodějů vylijí při neodborném přečerpávání.

Odčítejme dále. Dobrou polovinu z těchto zbylých obrněných vozidel obsluhují negramotné posádky, jejichž schopnost naučit se hieroglyfickou azbuku nebyla nikdy dovršena. Díky tomu se další polovina z tohoto počtu ztratí v rozsáhlých polích a pustých lesích, a také na případném území západní Evropy si Ivan nepřečte směrovku psanou ušlechtilou latinkou, lapen do vlastní pasti znakového chaosu primitivní abecedy! Není třeba příliš dumat nad tím, jak krásně se v této situaci rýsuje západoevropská nadřazenost. Každému lepšímu člověku je jasné, že nyní čelíme směšné hrozbě dvaceti tanků. Ovšem polovina z nich se zastaví a posádky v nich zemřou hlady, protože jak víme, z jediných pravdivých zdrojů, Rusům už před půl rokem došlo jídlo. Je tedy hrozbou 10 tanků? Ani to ne! Polovina z nich totiž nevystřelí, protože jak opět víme z pravdivých médií, Rusům došlo už před rokem střelivo. Stojíme tedy proti směšným pěti, obstarožním, neekologickým tankům, řízeným negramotnými a hladovými posádkami se sklony k dezerci.

Nyní má i malý český člověk, díky naší vládě a milovanému prezidentovi pocit, že je více příslušníkem lepšího národa. Důvěřujte svému státnímu prezidentu a své vládě, dbejte jejích rozkazů! Nevšímejte si nikoho, kdo se snaží vás od této cesty odvrátit! Nasazením všech sil ke konečnému vítězství západní koalice přispějete ke šťastné budoucnosti svého národa! Ještě stále si nepřítel myslí, že nás ohrozí svými pěti tanky? Kdepak, přepočítal ses, zlovolný Putine! My, tady v Čechách, umíme bojovat! Miliony gaučů jsou prosezeny našimi bojovníky! Stačí se podívat na pravdivé výroky našich hrdinů na internetu! Voláme mládež do zbraně! Co by nás čekalo, kdybychom poslouchali tzv. alternativní média, ty služebníky nepřátelské propagandy, která občany a politickou elitu nabádají k míru? Našim údělem je válka – ať to stojí, co to stojí! A na to si bouchněme šampaňským … Protože až to bouchne skutečně, nebudu se s vámi moci rozloučit jinak, než nijak, a spálená země si bude léčit rány na hnijících tělech svých provinivších se dětí …

Hořce, avšak s nadějí v rozum a pud sebezáchovy, se s vámi loučí Michal Gulyáš!

Všechny příspěvky s Michal Gulyáš

Diskuze:

 1. „KOČICKU VZBUDILI“…. aniž je poznala (oni se ukryli) KAPKU SE NASRALA neřeší „tO“.
  Vítejte v „KO“!

 2. Ale jdu. Já jsem ten důslednej šaman a strašnej „sup“.- Cccete tam na Marz? Pohřbít mne? No tak HOP…. Zbejvá vám už jen ten šup!

 3. Vylezu ze všech děr… a kurňa že trvanlivej…
  MOžná źe jsem zrada… ale nejsem SHIT

 4. nuž, fakt text na zasmiatie.
  Problém jeiba v tom, že plakať nad hrobom, ktorý vykopali PRE MŇA , nie je až taká sranda.

   1. tondo, Toníčku… řŘíkaj o mě že jsem vzorec..
    A i“fidly“ (pičilenky) docela i moudrý… že jsu ňákej „nesrdečnej“ /asi impotrntní/ VŮL..
    Jenže dědouš starej.. TO BZL DYCKY HLAVNÍ PRO TY KŮL..
    /Ale není až tak každé (kurvě) dostupnej..
    /Ke mě se nestoupá totiž… což KURVY nechápou… a v tom je 😉 jen menśí potíž.
    /A díky za to oné PROPOJENÍ…
    🙂

    1. 18 thoughts on “Něco o kuřatech…”
     Zahradník Děd napsal:29 března, 2024 (1:04)
     Přestaň se stresovat tystarej VOLE.
     Mám sice podmínky ALE TAKOVÉ (DOUFEJ) ŽE CHÁPEŠ:
     1) Já nejsem ZÁTĚŽ
     2)Já nejsem KRÁDEŽ.
     3… klidně čipy v traktoře… s člobrdou spolu… ALE NEMRDEJ DO MĚ…
     nejsem malá zkurvitelná holčička.
     Kamarádím s divným Velmi DIVNÝM dědkem a jsem tato Planeta.
     (A … „FOSILKA“ jsem… /to si přeber i tví čtenáři….
     DÁM SI VÁS AŽ NA PRACH A HNůJ DO KOSTÍ!
     (GRRRRRRRRRRRRRRRRR… a nebo vlídně a něžně… jako když…KAŽDÝ SI NA MĚ NAJDE

 5. V jednom západním dezinformačnim médiu jsem četl, že Rusové už nebudou do války posilat mužiky, ale cvičené myši. Naučí je okusovat izolaci z kabelů v autech na vrakovišti a pak je vypustí na bojiště. Ruským tankům to nevadí, ty maji kabelů málo a jsou v železných trubkách. Západní techniku však tyto myši spolehlivě vyřadi z provozu a mužici se budou moci vitězně vrátit do zemljanek ….

  1. … a moderni verze:

   Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až vám někdo ten džbán rozbije o hlavu …

   což je ideální řešení, protože ta voda hezky hlavičku ochladí.

   Což mi připomnělo pohádku „Jak se Hoza učil latinsky“. Ten si taky už myslel, jakým velkým pánem se stal, a stačilo ho šoupnout do sudu s ledovou vodou, a bylo po latině 🙂

 6. UF.
  Jen si nejsem jistý jestli ne to oné v kolečku na Ntou nekonečném…
  (To v systému hrc sem/ hrc tam dokonale jsem.
  On totiž existuje systém „náměstků“ a náměstkyň, je starší než s božstvama Řecko…
  kde ti z toho taky měli divadlo.
  SVĚŘME SE ODBORNÍKŮM…. (ale to už si o něčem úplně jiným uvažuju pro sebe, možná o zbytečných brikulích a kotoulech… a taky o tom, chtějí? NO TAK JE V TOM NECH

  1. Tak mi bylo TADY sděleno:
   Váš komentář čeká na schválení… blablabla…
   Když jsem sem posadil (drze si vypůjčiv) článeček z OSLA (o Řeckých bozích… a jak to s náměstky chodí.
   Jestlipak projde to takhle?
   /Že by nějací ti u „beranů“ se zatřásli o křeslo?

Napsat komentář