Jaroslav Bašta /ČSSD/
Čeká nás pád na dno. Energetická krize, vysoké ceny potravin i jejich nedostatek
Jaroslav Bašta /ČSSD/
Člověk v tísni jako Jekyll a Hyde
18.11.2019
Větičky Ladika Větvičky
Ladislav Větvička
Šéf henleinovských lančmítů nás nazval zaostalými elementy slovanského nacionalismu
Ladislav Větvička
Okamurův „chirurg z dovozu” se zhmotnil a pokoušel se na ulici nožem odoperovat jednomu Britovi jeho hlavu od těla
Ladislav Větvička
Z kouření se postupem let stala chudinská záležitost a všechno, co je potěšením obyčejných chudých lidí, musí být zničeno
Ladislav Větvička
PePa s IQ107 znesvětil jedno z nejsvatějších míst Moravy
Ladislav Větvička
Od politika se chce, aby lidi bavil. Bavičem je i chaot, který si protiřečí v každé větě, notorický lhář, cynik bez zábran, fanatik anebo agresivní psychopat
Ladislav Větvička
Babiš není zlý a my všichni bychom si přáli, aby byl mnohem zlejší.
Bez vás to nepůjde
Podpořte nás prosím
Podpořte svobodu slova
ZDE Částka, potřebná na provoz
v červnu: 137 000 Kč
V červnu jste nás podpořili částkou: 64 815 Kč Děkujeme vám!
Pokud by otázka stála tak, že medium nedává prostor názorům s nimiž souzníte, pak je váš přístup zcela legitimní. Pokud ovšem seznáváte závadným, že dává prostor i jiným názorům, myslím že je čas se zamyslet o svém přístupu , pokud jde o to, jestli chcete podporovat svobodu slova, nebo stranické agitky.
Ale já se také snažím poslouchat i lidi se kterými nesouhlasím (dokonce jsem měl i upřínou snahu poslechnout si propitého vlastizrádce z hradu, ale to jsem fakt nedal), ovšem Bašta už mi připadá opravdu trochu moc.
„předpokládám, že scénář, který se v tyto dny naplňuje, byl vyhotoven v roce 2018, kdy se oba agenti GRU, Miškin a Čepiga, stali mediálně známými“
To je přeci nesmysl. To by ten kdo připravoval „scénář“ musel v roce 2018 zfalšovat záznamy leteckých společností za rok 2014, pravděpodobně včetně záznamů Aeroflotu. A pořád by se mohlo stát, že by ti agenti GRU měli neprůstřelné alibi a těmi lety letět nemohli.
Nechápu, pane Bašto, jak jste mohl pracovat v různých bezpečnostních komisích českého státu.
Ted jste mě skutečně pobavil, trefná poznámka. Já si naivně myslela, že Univerzum si všichni platíme proto, aby nám Martina zvala toho koho považuje, že nám má co říct a jasně jsou hosté se kterými nesouhlasím, a je mi to jedno, a stejně si je poslechnu a ono si u Martinky někoho „předplácíme????tsssk hihi tak to snad díky bohu ne
Já pana Baštu zaručeně podporuji a ne naší zkorumpovanou a ulhanou vladu
ad) Kovařík – A pak mě napadlo podívat se jak štědrou podporu poskytujete Vy.
ostatní:
Ale já přece nechci nikoho cenzurovat ani mu odebírat slovo. Ať si klidně své názory hlásá, ale nejsem si jistý, že mu v tom mám napomáhat. Jedna věc je dát mu možnost – nechat mu účet na Twitteru ( i když ani to už není jednoznačné), jiná věc je zničit celou platformu – Parler.
ad) Vladimír Kovářík – zajímavý nápad.
Bojím se zániku Svobodného Universa, jestliže přijde o vaši štědrou podporu!
Myslím, že by výběr hostů měli s vámi důkladně konzultovat ?
Takže cenzura jinak?
Už to, že připouštíte možnost odebrat právo slova, je špatné. Znate to:Jeden naznačí, druhý rozpracuje a třetí už to považuje za hotovou věc.
Dobrý den,
já netrvdím, že by lidé jako Bašta neměli mít možnost svobodně vyjadřovat své názory (naopak v žádném přápadě se jim v tom nesmí bránit), jen se budu muset zamyslet nad tím, jestli mám podporovat médium, které jim k tomu dává prostor.
S pozdravem
Marek Grossman