Maxmilián Kašparů
„Každý sedmý občan této země je buď dementní, debilní, alkoholik či psychopat.“ Rozpočítáme se?
Maxmilián Kašparů
Mamánci a jejich mamahotel
11.4.2024
Maxmilián Kašparů
Čtyři mozkové výhybky
4.4.2024
Maxmilián Kašparů
Vážně o humoru
30.11.2023
Větičky Ladika Větvičky
Ladislav Větvička
Šéf henleinovských lančmítů nás nazval zaostalými elementy slovanského nacionalismu
Ladislav Větvička
Okamurův „chirurg z dovozu” se zhmotnil a pokoušel se na ulici nožem odoperovat jednomu Britovi jeho hlavu od těla
Ladislav Větvička
Z kouření se postupem let stala chudinská záležitost a všechno, co je potěšením obyčejných chudých lidí, musí být zničeno
Ladislav Větvička
PePa s IQ107 znesvětil jedno z nejsvatějších míst Moravy
Ladislav Větvička
Od politika se chce, aby lidi bavil. Bavičem je i chaot, který si protiřečí v každé větě, notorický lhář, cynik bez zábran, fanatik anebo agresivní psychopat
Ladislav Větvička
Babiš není zlý a my všichni bychom si přáli, aby byl mnohem zlejší.
Bez vás to nepůjde
Podpořte nás prosím
Podpořte svobodu slova
ZDE Částka, potřebná na provoz
v červnu: 137 000 Kč
V červnu jste nás podpořili částkou: 64 815 Kč Děkujeme vám!
Jestli to není také tím, že nám může poroučet kdejaká nána s kvalifikací podlahové kosmetičky. (Platí i v mužské verzi)
Presne tak ak nie horsie aj v USA. Modlitba a obeta je odpoved.
Vážený pane profesore. Jako konstatování faktu musím Váš příspěvek hodnotit jako trefný. Tedy s výhradou “ i z mého úhlu pohledu“. S Vámi nastíněným východiskem se, jako s řešením, smířit nemohu. Sice jsem toho neprožil tolik, ale minimálně o jednu zkušenost již bohatší jsem. Ještě nikdy instituce s rozmělněnou odpovědností nebyla řešením jakéhokoli problému, jen jej s administrovala (monitoroval a provedla pokus o návrh, který z toho či onoho důvodu nebyl uveden do praxe, případně ho praxe ukázala jako neživotaschopný).
Prosím začněme každý sám u sebe a to skutky. Najděme sami v sobě větší míru odvahy, více zdravého rozumu, snižme vlastní míru servility. Podporujme v tomtéž své okolí. Pokut tohle nebudeme ochotni udělat, budeme i v budoucnu jen pasivně monitorovat a k účinným opatřením se nedobereme.
Přibývá dětí, které týrajé své rodiče.
Výstižné a smutné, protože je to pravdivé.
Suprově napsáno. Naprostá pravda.
Vážený pane profesore, buď toto Svobodné Univerzum přetiskuje vaše články bez vašeho vědomí a měl byste jim to zatrhnout, zneužívají vás. Nebo jste se k tomuto divnému spolku dal dobrovolně a v tomto případě byste měl navštívit psychiatra. Hrozí nebezpečí, že se stanete duchovním Léčitelské církve.
zlatá slova pravdivější, než slovo boží
Naprosto souhlasím!!!
Řečeno přesně! Tak jsem se rozhodl sdílet tento názor na Twitter, bohužel a nevím čím to je, ale ono to jaksi nejde. Nevím zda je tedy chyba v mém mobilu, anebo twitter zablokoval sdílení. Pokud jde o druhou možnost, tak tedy nevím, kde to žijeme. Možná to někdo monitoruje, má řešení a už přijmul opatření.
krásné, já bych se přimlouval ke zrušení zbytečné nomenkjlatury a k tomu, aby si lidé uvědomili, že 21. století nemusí být tím posledním, ve kterém si civilizace řeže větev, na které sedí. Já osobně jsem z toho na větvi a vážně nevím, přestože stav bedlivě monitoruji, jaká účinná opatření zavést.
Ještě jsem nečetla ani neslyšela, tak pravdivá slova. Výstižné popsání dnešního světa.
Super pravda!!!!!