Maxmilián Kašparů
„Každý sedmý občan této země je buď dementní, debilní, alkoholik či psychopat.“ Rozpočítáme se?
Maxmilián Kašparů
Čtyři mozkové výhybky
4.4.2024
Maxmilián Kašparů
Vážně o humoru
30.11.2023
Větičky Ladika Větvičky
Ladislav Větvička
Od politika se chce, aby lidi bavil. Bavičem je i chaot, který si protiřečí v každé větě, notorický lhář, cynik bez zábran, fanatik anebo agresivní psychopat
Ladislav Větvička
Babiš není zlý a my všichni bychom si přáli, aby byl mnohem zlejší.
Ladislav Větvička
No vidite. A pak, že cesta Pepka Vyskoče alias Velkeho ruksaka byla uplně na hovno. Nebyla. Dostal medajlu.
Ladislav Větvička
Pevně doufám, že se za dva roky nezbavíme české koruny, nýbrž Petra Pavla
Ladislav Větvička
Ostatně soudím, že EU ve své lisabonské podobě musí být zničena!
Ladislav Větvička
Absence urgence pro nás může být fatální a mám obavy, že přes všechnu rétoriku tak skrz reálné skutky máme absenci té urgence
Bez vás to nepůjde
Podpořte nás prosím
Podpořte svobodu slova
ZDE Částka, potřebná na provoz
v červnu: 137 000 Kč
V červnu jste nás podpořili částkou: 33 812 Kč Děkujeme vám!
mamánek neštastný, že si nemůže najít partnera,…..na to pan zapomněl?!
Upřímně – kvůli těmto lidem – mamánkům, kteří si furt stěžují na ostatní, přitom nehnou brvou, se pak na nás, kteří máme opravdové zdravotní problémy, na které se nevymlouváme, tak se na nás kouká přesně jako na tyhle vědomě ubližující osoby… Jenom je trochu problém, že pro ty, kteří mají PAS a zároveň IQ nad průměrem, nebyly vybudované školy – po letech si říkám – co bych dal za to, kdybych byl alespoň ve specializované třídě při základních školách, jak je tomu ve Finsku??? Nedělalo to dobrotu a občas jsem si vysloužil šikanu, kvůli které mám ty zdravotní problémy ještě prohloubenější… Ale asi se to už nedozvím a když se tak koukám na inkluzivní didaktiku, upřímně se směji, kolik těch věcí je pouze na papíru a vědomě se porušují. Např. „Neupoutávejte na žáky se SVP zvláštní pozornost, neupozorňujte na postižení. Také to vyžaduje otevřenost žáka se SVP vůči ostatním spolužákům.“ Nebo třeba: „Socializace začíná v rodině – nejdůležitější! Také významná ve školním prostředí. V procesu socializace je důležitá sociální opora pro dítě s postižením, je důležitá pro zvládání životních krizí, je pilířem duševního zdraví.“ A když to říkají řadoví pedagogové, tak jsou aktivisty bez vzdělání popotahovaní, že tomu nerozumí. To znamená – v případě potřeby je dobré porušovat zásady inkluze, pokud je to v neprospěch nás integrovaných či inkludovaných…
Ahoj 97… Jestli nejsem cosi.. pak ta speciálně „sociální“ podpora…
Drž.. nemyslim „tlamu“ a už vůbec „krok“.
Jestli máš /máte/ hlavinku nad rameny… tak jí tam mějte.
I ten bezhlavý… /ten co jí má pod paží… je totiž ryzejší než oný…
PRO NĚJŽ:
Matky to „pojebaly“… Synci jsou SRAČKY… -A to jsem :
Duchovní pastýř, psychiatr, asi zřejmě /až tak jsem to nestudoval/ filosof…
A…
Snad i si do palice pustit ČT s něčim o puku, klubech a „láci“ holek co řešej své „beďary“ a možná i NEPOČETÍ..
Hmm.
Glosa nebo co tohlecto mělo být.
Jenže tohle ví kde kdo v „hasičárně“, též před obchodem nebo už hned ve frontě.
Takže se ptám čím mne, nebo spíše nás, tohle stěžovací banálno mělo obohatit…
Jenom tak pro pořádek… možná na 2/3, dobře/průměrně -coby „slohová práce“ v prvém ročníku nic moc extra gymnázia v letech tak 197x.
Maxmilián Kašparů nic méně:
Dne 4. dubna 2012 byl zapsán do České knihy rekordů jako držitel největšího počtu vysokoškolských titulů.[5][6][7][8]
Něco jsem poplet?
Žádám si drzounek příliš?
Asi jsem opravdu „exot“, ale umístěno toto mělo býti někam na „Seznam“… kde se údajně dovím co všechno NEZNÁM.
Poplet. Maxmilián Kašparů úspěšně živí vlastní prací nejen sebe, ale i svoji rodinu. Umělecký dojem je záležitost subjektivní.
Proč mne u prvního typu napadlo jméno jisté režisérky?
Hezká procházka elektorátem Danuše Nerudové 🙂 🙂
Ostatně v ženské populaci je to podobné, jen si místo mama-hotelů najdou dobře vydělávající manžely ….
Ano, a opět za to můžou matky těch lidí, protože je vychovaly v závislostím vztahu. Ženy mají potřebu ovládat a je samozřejmě snazší ovládat bezbranné milující dítě nežli partnera.
ty hezké. Ty méně atraktivní zůstanou u maminky …
Nebo u tatinka. Existuje totiz i tatahotel.