Zpět

Eurosajuz přikazal bezemisni domy

Text 20.3.2024

Tak sem se dozvěděl, že sudruzi v bruseli rozhodli, že baraky nesmi produkovat žadne emise. A věta, keru to zduvodňuju, je užasna: „Evropská unie nastavila pravidlo, že za 25 let už žádná budova nebude smět překračovat pravidlo. Důvodem je to, že budovy podle odhadů spotřebují 40 procent veškeré vyrobené energie.“

Tuž, to je formulace sice chytra, enem trošku zvrhla. To je to same, jak kdyby rozhodli, že po duslednem pruzkumu zjistili, že v porovnani ze zviřatama, u kerych se potřeba svitit si v noci limitně bliži nule, se podobne pravidlo zavede aji pro lidi. Samozřejmě po jakemsik přechodnem obdobi, že…

Jeden dyskuter na tento navrh zareagoval: „Já bych tedy tu EU i ekologii rád podporoval, ale připadám si jako v blázinci, kdy se chovanci překřikují, kdo bud mít „kreativnější“ nápad. A pak si pamatuju, že se říkalo: Aktivní blbec je horší než třídní nepřítel.“
Je dobre zaznamenat, že pro tuto blbost hlasovali Pirati, Starosti a Niedermayer z TOP09. Proti bylo ANO, SPD a ODS (s vyjimku Vondry, kery nehlasoval, bo asi nevi, co je bezemisni krb).

Ze sudružskym pozdravem

S EuroSajuzem na věčne časy, vice Eurohodnot a dyverzifikace!

Ladik Větvička, hlasatel Radia Universum z brusele

Všechny příspěvky s Ladislav Větvička

Diskuze:

 1. Me by zajimalo, co na wikipedii neni. …
  No nic.
  Vas Nike a jeho parneri v Disney udavaji v jakych domech lide budou zit. Vymysleji si standarty, ktere musi domy splnovat aby byly green a zero. Zacalo to jiz v 90. letech v USA.
  Nike se kamaradi s Disney, Paypal a s temi politiky, kteri jsou ochotni prodazovat ve vlade jejich napady!!!
  Pracuje ten poslanec ktery na vas mava a smeje se z obrazovky pro Nike? Znate kluby a zajmy techto lobistu? Ne, dokud vam tito lide ne navrhnou netopit v kammech s mit kozy a slipky, ale zakazou! A to je totalita jedne autority – vlastniku Ameriky v podnikatelskem sektoru.

  Tento Nike zneuctil vlajku Anglie kdyz vytiskl na dresy neco, co je vse jenom ne symbol Anglie.
  !!! Predstavte si prijit o Ceskou vlajku na dresech!

  Proboha na to nemohli prijit sami? Kdo toto organizuje – rozbiti statu, hranic a identity – kultury a jak se jmenuje??? Zioniste? Komuniste? Deneris Targarien? Kde jsou, ukazte mi je. Jedine koho vidim jsou vykonavaci = hromadne vlada CR, vlada Kanady, Irska, VB, USA a snad jediny na koho zle primo ukazat prstem je Schwab – a jeho primy prvni vykonavaci – WEF, UN, WHO… (nemovitosti – David Gottfried (Z.), banky (Z.), big tech (casto Z.).
  Nechci vykonavatele… korporace a vlady… chci videt lidi, kteri tuto myslenku vynalezly a osobne siri. Nekdo jiny krome Schwaba „Svaba“? A i on mlzi!

  Wiki: Retez kamaradu z univerzit a spolecniku. A to jen kdyz jde o jednu firmu.
  Nike – jeho vlastnici a kamaradi – Herman Miller – Green Building Council – na to pripojilo 41 zemi z celeho sveta a zakladaji jejich GBC – Leadership in Energy and Enviromental Design (3 staty USA ho zakazaly) – Gregory Kats (lobby – APHA – klimaticka zmena, zdravi a rovnost).

  1. Odkud vitr fouka?
   Tak tady mam prvni vetvicku (ktera je za tim vsim listim, co susti ve vetru):
   David Gottfried (Z.)
   Nemyslim si, ze mel zle umysly. Jen asi nechape, proc nekteri lide nechteji jeho napady kopirovat a nasledovat (a tak podlamovat jeho osobni plan na udrzitelnou svetovou ekonomiku).
   Vic jde o penize nez o skutecnou pomoc planete a prirode.
   A lide ve vladach, korporacich … tato green idea a dalsi ideje jim prerostly pres hlavu a staly se ideologickymi diktatory coz je snadnejsi nez delat politiku sam/a.
   Skupuje David snad prales, aby tam mohly zit zvirata misto tezby? Vidim ho zachranivat ocean? Hm..
   Bohuzel takoveto projekty … skupovani pudy za ucelem zachovani pralesa nebo obnovu prirozeneho nechemickeho prostredi (nekteri green to maji v programu) nejsou zatim navratne, protoze neni podporovana idea prirozenosti (zadna nemecka chemie) … na prirozenosti se neda budovat a stavet. Az budou gorily stastne v lese, na cem tam chcete vydelat penize? Ono to funguje samo. Az budete mit pudu bez chemikalii na pestovani brambor prostych genetickych uprav, pak pozemek s cistou pudou dostane svou cenu na kapitalistickem trhu. … (green idea ma taky v programu ozivovat pudu, ale nejak se mi to nezda. Mozna to delaji proto, ze je tak znicena, ze uz tam nic neroste a podnikatele musi dal vydelavat?)… (maji kseft s slepicimi „darecky“ smichanymi s pilinami jako stimul pro ornice).

   Takze zase, idea je to hezka (nebo zas tak moc neprekazi), ale vykonavatele u moci (moc) se nam utrhly ze … a stavi globani zed.

   Jen je treba dozjistit ty dalsi zdroje dnesni ideologie. David je to nejmensi. A je s ‚temi dalsimi‘ (napr. idea rozbiti statu) v ‚tajnem klubu‘ nebo jednaji nezavisle na sobe?

   Misto krbu bunda? Ne dekuji. Co takle vysadit tolik stromu, aby si kazdy mohl zatopit? Minimalne v zime.
   (pulka by byla divoka priroda a pulka hold topivo). Nebo jiny obnovitelny zdroj do krbu.
   (ps: i sazeni stromu maji Green v programu, ale ptam se: kolik, kde a na co? …)

   David Gottfried (kamarad Starbucksu a apod.):
   https://regen360.net/about/#

  2. Nejsem si jistý, jestli je Šváb vykonavatelem, nebo hybatelem, ale na jednoho exemplárního „vynálezce“ Vám klidně ukážu – starej Soroš. Už už to vypadalo, že od něho bude brzy pokoj, ale ukázalo se, že mu vypučel nějaký mladý Soroš. Dokonce už se dostavil na Hrad zaúkolovat rezidenta Pávka.

 2. POZOR bezemisní představa je super a je super, že vznikla ve společenství lidí jejich těla zpracovávají kyslík a s překvapením vydechují CO2.
  Nenapadá mi jediná věc, která je na planetě zemi bezemisní.
  A tak vzhůru k bezemisní planetě – bez lidí, nebo bude stačit bez nesmyslů Evropské unie.

 3. Nemáma problema naď Luďma zhasnouť…
  Játra i oči, ledviny, nemoci, poluci, úchylky…
  TO MAJÍ ZVÍŘÁTKA A A.I. rozhodně taky.

  /A já su taková hezká… VČERA I DNESKA

 4. Nemusíme panikařit. Bezemisním domem se stane každý, v němž se nebude topit a bude jí jen studená strava. Teplo uvolněné vychládajícími těly budou pohlcovat stěny místností.

 5. „Evropská unie nastavila pravidlo, že za 25 let už žádná budova nebude smět překračovat pravidlo“
  – tých 25 – to je super. to tu už na 99% nebudem, takže nech pán Boh pomáha tým debilom, ktorí volia tých zločincov tam hore.
  Demokracia je nádherná – vžy dôsledne potrestá demokratov, ktorí si zvolili politikov. Blbé – že my NEdemokrati to odserieme s demokratmi. Ale aspoň sme pripravení.

 6. Za pšouknutí pokuta 500 euro nám rovnou stáhnou přes mobil, díky digitalizaci.

  Tak nevím, co řeknou na můj dům z roku 1914.

  1. Hmm, to můj už je uvedený v kronice města v r. 1726. Sice 2x vyhořel a je trochu přestavěný, ale je to stále ten původní dům. Ale ten, kdo ho zdědí, má šanci. Na zahradě je ve svahu pěkný kamenný sklep. To není dům, ale zemljanka, tak se na něj ty eurohovadiny doufám nevztahují. Neni to luxus, ale teplota stálá, v letě i v zimě. S flaškou rumu se tam dá vydržet 🙂 🙂

 7. No tak teda to je… něco. Děkujeme za tuhle informaci. A vy, voliči co zrovna v něčem bydlíte, čtěte pozorně takovéhle zprávy!
  🤡

  1. Že pro to hlasoval Luďa Niedermayer mě vůbec, ale vůbec nepřekvapuje. Srdcem levicový pirát odhlasuje vše, co souvisí se změnou paradigmatu… lgbt, green deal, digi měna, zákaz spalovacích motorů,

   1. No, on se přece motal kolem toho rozprodeje zlata z ČNB, že?

    Dneska už to zlato má 4-násobnou cenu, takže Luďa je už určitě dobře zabezpečený 🙂 🙂

    1. Tuším, že to byl Tošovský, ale šmejd jako šmejd.
     Tošovský za to pak byl odměněn teplým flíčkem v globalistické bance BIS a proslavil se i zdemolováním svého Ferrari v SSA. Škodnej nebyl.

     1. „to byl Tošovský, ale šmejd jako šmejd.“

      – ale FUJ. Tošovský rozflákal majetok štátu. Nie váš.
      Problém je vo vás, že považujete majetok štátu ZA SVOJ.

      Neveríte ? Skuste si privlastniť kus štátneho majetku – a vláda vás ihneď presvedčí, že to NIE JE vaše. Je to ICH.

     2. Luďa přece byl tenkrát taky v radě ČNB. Prodali i umělacké zlaté předměty na váhu Ty mají dnes 50x větší cenu než za jakou ho prodali. A kdopak si je asi tak koupil?

     3. Jo tak to jo.
      Podle Wikipedie byli v té partě zločinců, kteří to zřejmě schvalovali, ještě Pavel Kysilka, Jan Vít, Ota Kaftan, Miroslav Hrnčíř a Jiří Pospíšil (netuším, zda má něco společného s Jiřinou).

      S těmi zlatými „předměty“ mě ještě napadla jedna spekulace. Zda-li nemohlo být jedním z vedlejších důvodů prodeje, že to mohlo zamaskovat jejich původ ze zlata rozkradeného v Rusku?

     1. Skvělý článek,děkuji za souhrnné informace,ale truchlivé.

Napsat komentář