Zpět

Martina – neboha oběť českeho nacijonalismu

Text 15.2.2010

Je tomu necelych 100 roku, co rakuske uřady zakazaly českym a moravskym nacionalistum použit na Olympijskych hračkach 1912 svoju provinčni vlajku. Rakuske uřady dobře věděly, co robi, ale bylo pozdě. V nasledujicich sto rokach spachali češti a moravšti nacionalisti několik atentatu a rozputali dvě světove valky.

To všecko se odvija člověkovi před očama, když vidi, jak talentovana moravska děvucha pobiha po kanadskem stadyjonu s nacijonalistycku fangličku svého maleho naroda. Přitom už vic jak pět roku spada tato švarna robka pod jurisdykci modre vlajky ze žlutyma hvězdama. Je na čase tento červenomodrobily vystřelek nenapravitelnym nacijonalistum zakazat.

Čemu mi to tak vadi? Že to je neškodna zabava pro opuchle stryky, keři čumi na televizu dluho po pulnoci? Na to zapomeňte. Lokalni nacijonalismus je zodpovědny za mnoha utrpeni minuleho stoleti a česko-moravsky nacijonalismus je tragickym dokladem těchto snah. Češti narodovci schovani za neboheho cisařa Frantu Jozefa rozputali 1. světovu valku pote, co pomateny ostravsky nacionalista Gavrilo Prin-cyp zabil česku děvuchu v Sarajevu.

Na krvavych troskach Rakuska Uherska pak Češi založili žižalovity stat, kde dvacet roku skryvali svoje agresivni plany za masku demokracije a kultury a nenapadně vyzbrojovali Evropu nalevo aji napravo.

Když zjistili, že Evropa ma již tolik škodovackych zbrani, že už další nechce nakupovat, a stavba nesmyslnych betonovych baračku pro vojaky se tež bliži ku koncu, vyprovokovali mirumilovne Polsko k okupaci Gorol. A nedluho pote, co se infiltrovali pod ochranu většiho suseda, přinutili umělecky založeneho, olympijske hračky podporujiciho, kulturně nadaneho abstynenta-vegetarijana z Broumova, aby to Polakum vratil. Tragedyja číslo 2 byla na světě, v zakulisi obuch tahali za nitky češti nacionalisti.

Obě světove valky byly rozputane agresivnimi zastanci červenomodrobile vlajky, keři se na koncu jako zazrakem opět objevili v taboře vitězu, přestože byli celu dobu v polu agresoru. A svět si ničeho nevšiml. Neuvěřitelne! Tady je jasně vidět, že historiju piše česky vitěz.

A pokud se svět nepouči, je nucen si historiju zopakovat. Česky narod se opět infiltroval do velkeho, mirumilovneho, nadnarodniho celku. Proč? Aby jej zničil a opět povstal na krvavem koncu jako vitěz?

Radosťu opila moravska děvucha zabalena do česke vlajky je symbolem začatku konca. Rychle zeberte všeckym narodum jejich vlajky tajak to zrobilo Rakuhersko, a nahraďte je žlutomodrym mořem, než bude pozdě! Jen mirumilovna mladež všech odstinu pleši sportujici společně pod společnu vlajku može přivest našu Unyju ke světlym zitřkum!

Nebo ni?

PS: Ty, Martina, promiň. A gratuluju! Však ty viš, že ja to jinak neumim 🙂

Olympijske hry zrušene.

Všechny příspěvky s Ladislav Větvička

Diskuze:

Napsat komentář