Zpět

Neuvěřitelne! Suboj Ostravy s Plzňu rozhodli blogeři ajiDnes.

Text 8.9.2010

Sem zklamany jak cyp, ale gratuluju Plzni, kera podle zakulisnich informaci diky plzeňskemu blogerovi Rudovi Havlikovi zvitězila v suboji o par špinavych grešli vybranych z dani pracujicich lidi Evropy. Tuž, plzeňšti synci, fčil se ukažte!

Podle informaci ze zakulisi to v jedenactičlenne komisi vřelo. Pět členu komise podplacenych lacinyma plechovkama africkeho Gambrinusu hlasovalo pro Plzeň, bo cesta po dalnici okolo Plzňe se jim fakt libila. Dalšich pět členu smrdicich po rozlite ostravske osmičce čepovane do voskovanych kelimku vravoravě stalo na straně Ostravy. Konec koncu, na nikdy nedokončenem useku ostravske dalnice se pobryndali všici.

Posledni členka komise, francuzka delegatka Buntazira ibn Abibakrová se nejdřiv postavila na stranu Ostravy, bo nova radnica ji připominala mešitu, ale nakonec dala Ostravě jen pul hlasu, bo se ji nelibilo, že do radnice nemaju přistup černi haviři, což mylně považovala za dyskriminačku.

Plichta!

Co fčil? Předseda komise už byl nervozni, že nestihne letadlo do Bruselu a bude muset chrapat na Bedřišce. Na take moresy nebyl ze svoji bruselske vily ležici v pohodove, klidne, snajprama střežene oblasti, zvykly. „Je nova doba, rozhodne se podle nejlepšich blogeru“, prohlasil a naťukal web ajiDnesu, bo byl informovany, že admini ajiDnesu maji nejlepši multykulturni složeni v Evropě.

„Vytiskněte mi blogy nejlepšich plzeňskych a ostravskych blogeru a rychle mi je přeložte“, přikazal svojim synkum, keři ještě byli schopni rozeznat tiskarnu od makrovlnky. U Rudy Havlika ho okamžitě zaujaly tytulky Porno a Cesta s mokrym ptakem. „Tuž to sem netušil, jake nečekaně kulturni město to je, ta Pilsen!“ V okamžiku, kdy nahlednul do blogu Ladislava Větvičky, jeho přivětiva, korektni tvař změnila vyraz. Bylo jasne, že suboj byl rozhodnuty. Tytulky textu „Špinava země a polovični cigani“ a Sviňska chřipka, kere si robily srandu z Evropske komise, rozhodly o vitězstvi Plzně.

„Z nas si nikdo srandu robit nebude“, prohlasil šefkulturni komisař,“ navic mi nikdo nedokazal přeložit slovo CYP. My tady nejsme pro srandu kratkym zobakum“. Vrazil vitězny štempl na africky tacek a valil na taxana. „Na Brusel, Vavro, na Brusel…“

Však co, bruselšti synci, nechte si svoje grešle. Byly by fajne. Ale my zme byli zvykli robit kulturu aji bez nich, a fčil se bez nich tež obejdeme. Jak řikal sused – polubte se v řiť. Ale počkej, na podzim ti to vratim, Ruda! Blogerem roku bude synek z Ostravy! 🙂

Všechny příspěvky s Ladislav Větvička

Diskuze:

Napsat komentář