Zpět

Podkarpatská Rus pořád odolává vakcinomaniakům

Text 22.7.2021

Dnešni korono-hysteryci nam dali krasnu přiležitost zaměřit se na poznavani zemi ČFR, jak ste mohli vidět v minulem blogu. Do atomoveho bunkra v Prdych bych se asi jen tak nedostal, přece jenom to je od nas šest hodin.

Za taku dobu možu klidně byt v Srbsku, tuž co by člověk robil v Prdach, že? Ale to neznamena, že ostatni země su uzavřene. Pravě naopak. Podkarpatska Rus je furt přistupna skoro tajak zamlada, ke vstupu stači enem antygenni papir o testu a koronova pojistka, kera je upně k ničemu, ale stoji enem sto korun, tak to člověk oželi.

Tuž pokud přemyšlate, že chcete spočnut, cosik dobreho pojest a popit, okupat se ve slanych jezerach nebo pochodit po horach s medvědama, mate možnost. Autem přes Ublu nebo Vyšne Německe, vlakem na trase Ostrava-Košice-Čop-Mukačevo, pěšky nebo na kole přes Ublu a pry fčil otevřeli aji Vyšne Německe, bo přechod Slemence je zavřeny. Slovaci měli podezřeni, že tama pronika korona. To si nerobim srandu. Je vidět, že nejenom v našich vladnich kruhach se koncentruju kokoti, na Slovensku je to podobne a co huř, ty svoje posilaju ku nam.

Spěchejte, bo mam duvodne podezřeni, že tento stav, kdy vam vrchnost dovolila se nadechnut svobodneho vzduchu, nebude trvat dluho a už brzy nastupi třeti vlna šikany, nasledovana koronovym terorem.

 

Všechny příspěvky s Ladislav Větvička

Diskuze:

Napsat komentář