Zpět

Politycke maškary likviduju cyklostezky. Ostravakum je to fuk

Text 6.4.2011

Neni to tak dluho, co uřednicke hlavy s bolševickym virusem v hlavě zlikvidovaly legendarni ostravsky klub Vrtula/Vyvrtka, a už se chystaju na dalši destrukci.

Některym chytrakum schovanym v polityckych stranach se zalibila fajna ostravska cyklostezka podel řeky Odry. A když už nemohli ziskat zajimave misto pro svoje vlastni aktyvity, rozhodli se, že využiju skulinky v zakoně a podle hesla „když nemožu mět ja bravka, ať chcipne aji suseduv“ zlikviduju oblibene misto ostravskych vyletniku.

A tak je to vlastně v pořadku. Bo na co je Ostravakum taka cyklostezka a posezeni? Eště se ožeru, polamu se hnaty a pak maju absence na šichtě.

Prvni bude zlikvidovana budka s kofolu a s pivem. Nasledovat bude posezeni a zastřešeni, bo podle stavajicich předpisu neni ani budka ani posezeni sučasti cyklostezky, a tak nema v chraněne oblasti Poodři co robit.

A naposledy budu zlikvidovane parkoviště, ohniště a přistup k vodě, kaj se desitky let kupaly polanecke děcka. Neni v zajmu ostravskych polityku, aby se zde lude shromažďovali bez svoleni přislušneho organu.

Auta zde parkuju naprosto chaotycky. Mezi nima se propletaju koně, cyklisti, děcka, kuřata a ryby. To vše bez schvaleni obce a EU.


Posezeni u Odry je popularni, a proto je to pro kohosik na uřadach asi nebezpečne…

Značka zakaz vjezdu bude určitě brzo posunuta až k hlavni silnici, aby se znemožnilo nezodpovědnym bruslařum parkovat tady a posleze si lamat nohy a odirat kolena. Cyklostezka přece neni pro bruslaře.

 

Napis v zavorce bude vymazany, bo tady žadna odpočivka nebude. Lavice, zastřešeni ani budka totiž neni sučasti jakehosik stupidniho planu…

…je dobre, že to tady všecko zmizi, aspoň nebudu muset lude stat v odpudivych frontach připominajicich časy realneho socialismu.

…vyskyt hezkych bab s otevřenymi vystřihy a volny přistup psu by v buducnosti mohl uražat spoluobčany muslimskeho vyznani. Problemum je třeba multykulturně předchazat. Zmizi -li psi aji vystřihy, zmizi aji problem…

…obrazky zde malovane porušuju autorska prava a navic nebyl uhrazen polatek OSA za užiti dila…

…karvinske klobasky od řeznika su z poctiveho masa, což može přidělavat vrasky na čele nadnarodnim masokombinatum. Kdosik by si mohl všimnut, že se klobasky daju robit aji z masa…

…U Odry se naprosto nekoordynovaně prohaňaju děcka. Navic zde chybi cedulka „Kupani povolene“…

…lude su otyli a konzumaci kofoly, piva a klobasek navyšuju vydaje našeho zkorumpovaneho zdravotnictvi…


…chudaci děcka. Co si asi pomysli o rodičach konzumujicich alkohol? Pro raději nezeberu děcka na prochazku po hytlermarketu?

…kuň se bez povoleni Hlavniho hygienyka města Stara Běla klidně čabra v Odře. Tuž kaj to zme?

…partyja si klidně griluje doma naložene flaky masa. Tuž kaj to zme? Co když chytnu salmošku? Nebo co když chytne od ohňa okolni porost? Nebo blato?


…arogantni pes bez nahubku ohrožuje nic netušici korektni občany…

…navic se misto stalo shromaždištěm podivnych indyviduji…

…a tady je uřednikuv sen. Když nemožu mět bravka ja, ať ho nema nikdo. Zlikvidujte parkoviště, budku, posezeni, zastřešeni…a možna aji tu blbu cyklostezku. Po nas potopa…

 

Všechny příspěvky s Ladislav Větvička

Diskuze:

Napsat komentář