Zpět

Tak. A včil su diky blogum slavny v Hongu aji v Kongu

Text 7.1.2010

To čumite, co? Ja sem vam to řikal, že dneska byt slavnym a zarobit kupu peněz je jednoduche a zvladne to kdejaky mamlas. Celu dobu sem se na to těšil, až budu valat kyty kajsik na plaži, hulit tluste kohiby a černošky budu kolem mě běhat tajak Liba běha s pivama po lokale. A včil je to na dosah ruky.

Den před Silvestrem mi přišel dopis, na kery sem dluho čekal. Až v dalekem Hongu-Kongu (to je dvojměsti v Asii, podobně jako třeba Frydek-Mistek) si všimnul mojich blogu jeden z nejvyššich představitelu strany a lidu, pan King-Kong a rozhodl se podělit se se mnu o par svych milijard. Tuž čitajte sami:

OD: Pan King Kong(Vykonny reditel)

Bank Limited
Des Voeux Road, Central
Hong Kong SAR.

Je pochopitelne, že byste mohla být trochu obavy, protože nevite, ale je mým lukrativní byznys Návrh spolecneho zájmu se s Vámi podelit. Dostal jsem tvuj odkaz na muj dotaz na nekoho, kdo mi vyhovuje navržený obchodní vztah.

Já jsem Pan King Kong, výkonný reditel Hang Seng Bank Ltd mám skrytý obchodní návrh pro vás. Budu potrebovat, abys mi bude asistovat pri vyrizování podnikatelský projekt z Hongkongu do vaší zeme. To se týká prevodu velkou sumu penez. Vše, co o této transakci musí být právne ucinit bez zádrhel. Prosím snažit dodržovat velmi diskrétne ve všech otázkách týkajících se této problematiky.

Poté, co financní prostredky byly úspešne preneseny do vašeho úctu, sdělíme v pomeru, který mají být dohodnuty obema z nás.
Budu radeji, kdybys ke mne na muj soukromý e-mailovou adresu (king.kong@yahoo.com.hk) a nakonec po které jsem se vám poskytnout více informací o této operaci je.

Prosím, pokud nemáte zájem smazat tento e-mail a nebudou lovit mě, protože jsem uvedený svou kariéru a život mé rodiny jsou ve hre na této akci. Prestože se odvážil nic gained.Do pošlete mi tyto informace pri reakci zpátky ke mne.

Vaše jména a príjmení:
Telefon a fax:
Zeme.

Vaše nejbližší reakci na tento dopis ocení.

Kind Regards,

Mr.King-Kong

Tuž to vidite. A včil vypadnu z te hlupe republiky kajsik daleko a budu se vam všeckym smat, bo vy teď budete muset splacat ty dluhy, co ti vaši polityci narobili! A nemyslete si, že sem hlupy! To jmeno teho generalniho ředitela sem schvalně přepsal na Kinga-Konga, abyste mi nahodu ty moje miliony nešlohli před nosem!

PS: …tuž a o tyden později vyšla tato zprava. Jakasik ludra z Hradca mě předběhla 🙁

Všechny příspěvky s Ladislav Větvička

Diskuze:

Napsat komentář