Zpět

To je dobře, že budu moct sponzorovat doktory a statni aparatčiky

Text 21.6.2011

Už se na to těšim. Zakon za přime platby u doktora je na světě, schvaleny bude brzo. Už se těšim, až si kajsik zlamu hnatu, dovalim do doktora, on mi nohu zabali do sadry, vyučtuje dvacet klacku, ja vytahnu kredytku a přes terminal mu to zaplatim.

Tomu řikam luxusni vymoženosti, kura. Židovske banky si z transakce strhnu 2,5%, bo tež musi z čehosik žit, ni? Nenažrane pojišťovny vas připojisti, abyste neskončili bez sadry, kdybyste třeba vikend před tym všecko propařili. Však oni se postaraju, Přece by mě nenechali chodit s blambelavu ruku nebo dokonce s odevřenu zlomeninu. Oni se o člověka umi fajně postarat.

A pro ty žebraky, keři nemaju kredytky, stači aktualizovat take ty automaty, kde už fčil musite nahazat jakesik drobne, aby se na vas doktor vubec podival.

Zatim se platby budu tykat enem pul procenta operaci, třeba za lepši klub do hnaty, nebo lepši čočku do oka. Ale taky system znam. To je salamova metoda. Na počatku za čočku, na koncu za všecko.

Tajak s tyma platbama za leky. Jak je to dluho, co slibovali, že od každeho leku bude vždycky jeden plně hrazeny pojišťovnu. Kaj su ty časy? Dneska take leky už neegzistuju…

Tuž hura na to, ať už možu kromě tych desetitisicu, co valim na nejruznějši pojištěni, calovat aji na přimo! A vy staři, radši chcipněte, bude to tak pro vas lepši.

Všechny příspěvky s Ladislav Větvička

Diskuze:

Napsat komentář