Zpět

Uderna skupina Rammstein oslavila v Ostravě 71. vyroči vstupu vojsk

Text 16.3.2010

Na počest 71. vyroči osvobozeni Ostravy od demokracie oslavilo 12000 Ostravaku tento pamatny den symbolicky na sukrome akci ve Vitkovicke ČEZ Areně.

Byla to užasna podivana. Zpocena těla. Zorničky učastniku fanatycky rozšiřene. Les vztyčenych pravic zdravil sve vudce na podyju. Policija bezmocně zevlovala okolo haly, ale jeji velitele nedali přikaz k zasahu, přestože naprosto jednoznačně byla litera zákona porušena, bo lude zvedali ruky nad uroveň oči v uhlu většim než 25°. A pořadatele uvnitř očividně podporovali toto nezakonne shromažděni. Už jen vyběr barev jejich polounyformovanych oddilu – zelena a oranžova – nabuzoval podvědome spojeni s totalitnima jednotkama.

Ve stinech ohňu a zmitajicich se těl bily do oči všudypřitomne symboly vojenskych jednotek, a co bylo nejhorši, dokonce aji horskych myslivcu. Runove pismo, arijske symboly, arogance, moc a sila. Přesto se nenašel jediny odvažny novinař, kery by udal toto nepovolene shromažděni a nepomohl je rozprašit tajak hrstku fanatyckych skautu, keři pod nebohym symbolem alpske protěže terorizovali jine rostliny a sprostě nadavali psum a kočičkam.

Kaj byl schovany hlidaci pes demokracije? Vrchol česke žurnalistyky, Mlada Fronta aji Dneska, vyslala na toto shromažděni děti! Tak vypada propojeni pravicovych živlu s nic netušici mladeži. Však oranžovi to řikali!

A přitem chlap, kery to vše dyrigoval za zpěvu fanatyckych obdivivatelu, dobře věděl, co robi. Za zpěvu německych propagandystyckych odrhovaček dostal dvanactitisicovy dav do extaze. Tady sudruzi z NDR nezrobili žadnu chybu a nic neponechali nahodě. Všecka ta světla a plamenomety, to všecko muselo byt naplanovane dopředu a řizene jakymsik propagandystu ze zakulisi. Neni přece možne, aby se ty světla rosvicovaly samy od sebe? Tady zakaz EU neplati? Jak je možne, že byly použivane stowatove, a možna aji silnějši žarovky? Jak je vůbec možne, že mladež zna slova vychodoněmeckych pisni? Odkud je k nam německe beranidla propašovaly? Co robi naša policija na šanghajske hranici? Zatimco naše bratrske zpřatelene zapadoněmecke jednotky pohraničniku kontroluju našim emigrantum moč, zda se, že vychodoněmecka hranica je ideologicky naprosto propustna.

A ja se ptam: Kdo to povolil? Kery uřednik je za to zodpovědny? Proč velitel policejnich jednotek nedal přikaz k zasahu? Copak les vztyčenych ruk, propagace totalitnich runovych symbolu a ohroženi zdravi našich děti hlukem překračujicim povolene normy je snad malo? Copak neni jasne, že plamenomety na podyju inspirovaly jiné narušene jedince k činu na jiné straně Ostravy? Copak neni jednoznačne, že zvoleny termin pseudokoncertu je jasna provokačka? Zodpovědni uřednici o akci věděli pul roku předem, přesto nezasahli. Je čas přestat si lhat do oči a začit něco robit!

PS: Jak je jednoduche napsat nenavistny članek, co? Ještě, že za to nejsem placeny. Přitom jen jedna věta byla pravdiva: „Byla to užasna podivana“.

Ale co, když jini možu prašit, ja možu tež.

UPOZORNENÍ: Jakakoliv podobnost osob, mist a udalosti v tomto blogu s osobama, mistama a udalosťma ve skutečnem světě je čistě nahodna a neumyslna. Veškere osoby, mista a udalosti v tomto blogu su vymyšlene anebo su z Marsu. Tento blog nesluži jako navod k činnostem, kere jsou popisovany, a autor blogu tyto činnosti zasadně neschvaluje. Některe z těchto činnosti možu byt podle prava aji trestnym činem. Autor blogu durazně varuje před napodobovaním, bo by to mohlo vest k trestnimu stihani, poškozeni zdravi nebo k psychicke nepřičetnosti. Autor upozorňuje, že při psani tohoto blogu nebylo ubliženo žadnym zviřatkam. Mate-li ze čteni podobných textu nepřijemny pocit, nečtěte tento blog!

Všechny příspěvky s Ladislav Větvička

Diskuze:

Napsat komentář