Zpět

Veverky maju novy škandal. Jake z teho plyne ponaučeni?

Text 21.2.2011

Novinaři nam už zepar dnu serviruju detajly o novem, hroznem škandalu na Minysterstvu pro učitelky. Bo to začina byt komplikovane, poďme se podivat, co zme se dozvěděli, co se vlastně stalo a jake si z teho my všeci možeme zebrat ponaučeni.

Tuž, co duležiteho a podstatneho zme se dozvěděli?

  • Jarek Kmenta umi pracovat s Wordem. Ponaučeni: každeho zajima 100 tisic almužny pro švarnu děvuchu, ale nikoho nezajima, proč se plati miliardy za použivani Wordu na Minysterstvach, když existuju varijanty zadarmo
  • Šef Minysterstva pro učitelky je škaredy chlop, kery se neholi. Ponaučeni: když tě prezident prohlasi minystrem, kup se štětku a jednorazovky a začni se holit pořadně, jinak budeš nesympatycky.
  • Minystr chlastal na Silvestra. Na Novy rok si odevřel komp, chlastal a cosik ťukal do klavesnice. Ponaučeni: Nezapinejte komp na Novy rok.
  • Minystr přijal velice sympatycku děvuchu. Ponaučeni: na Minysterstvo pro učitelky přijimejte enem škarede a hlupe gzychty. Pokud si vzpominam na svoje školni roky, neměl by byt problem vybrat přimo v oboru.
  • Sympatycka děvucha dostala 100 tacu odměnu. Z teto častky zaplati zaměstnavatel 26.003Kč za socijalni a zdravotni. Dalšich 9.240Kč se odvede…je to zvlaštni, ale zase na socijalni a zdravotni. 9.712Kč se odvede jako 15% daň ze mzdy. Zustane 55.000Kč na vyplatni pasce. Když si z teho kupi ubohu kabelku za 55.000Kč, odvede DPH ve vyši 10.500Kč. Ponaučeni: odmitejte odměny nižši jak milijon. Za tych par kaček po zdaněni ta stotisicova odměna fakt nestoji za to.
  • Na Minysterstvach se pry krade. Ponaučeni: žadne. Tam, kaj se robi s penězma, kere stat pomoci dani už raz ukradnul z kapes pracujicich, se bude krast vždycky. Bude se krast tak dluho, dokud budu Minysterstva existovat. Marie ani Terezie nepotřebovaly Minysterstvo, když zavaděly školni dochazku.
  • Kromě aji-DNES existuje MF-DNES. Podle přijmeni su to bratři. Jeden z nich zveřejňuje kradene materialy z mejlu. Ponaučeni: žadne. Už v bibli je popsan v rubrice černa kronyka přiběh Kainara a Abela. Jeden z nich byl hajzl, ale už nevim, kery. To už tak mezi bratry chodi, že je každy jiny.
  • Všechno, co napišete do mejlu, se raz dozvi Jarek Kmenta a zveřejni to. Ponaučeni: Nepište mejly. Dojel na to aji Klinton. Myslite si, že mate lepši zabezpečeni jak Bil, Monyka a Hulary?

Tuž a to by bylo všecko podstatne, co zme se dozvěděli. A fčil děkujeme, zapomeňte.

Všechny příspěvky s Ladislav Větvička

Diskuze:

Napsat komentář