Zpět

Vivat, Slovakia! A fčil dostanete po držce.

Text 12.10.2011

Tuž fajně valčite, slovenšti synci a děvuchy, fajně! Po dvaceti rokach od převratu ste konečně našli polityka, kery plni to, co slibil před volbama, a stoji si za tym. My zme takeho ještě nenašli, ale budeme dalšich dvacet roku hledat, třeba se to povede. Jestli ste ale zrobili dobře, to nevim, bo Řeci si ty tanky kupi tak jako tak (viz muj předchozi text na blogu) a ti dva Hurvajzi se Špejblem v čele EuroSajuzu, VanRompuch s Barošem, vas stejně demokratycky nechaju hlasovat tak dluho, až demokratycky dospějete k jedině spravnemu demokratyckemu vysledku.

A co huř, už fčil se na vas vali odvetna opatřeni. Eurokomisaři s okamžitu platnosti rozhodli, že tady konči sranda a že je třeba se pomstit na slovenskych děckach. A tak s okamžitu platnosti ma cele Slovensko zakazane nafukovat balonky a fukat do frkaček. A aby byla cela Evropa naštvana, rozšiřili toto drsne opatřeni na všecky evropske děcka.

Tuž, to se nemožete divit. Komunysti byli vždycky zvykli trestat děcka za chyby svojich rodiču.

U vas na Slovensku se aspoň cosik robi. To u nas v Čechach, Moravě, Mordoru a Slezsku to je horši. Ta naša vlada, kera naslibovala nezvyšovat daně a jine zlodějske poplatky, je den ode dňa drzejši a drzejši. Nechcete nam pučit aspoň teho jedneho Šulika, kery to co slibi, tež splni?

Všechny příspěvky s Ladislav Větvička

Diskuze:

Napsat komentář