Zpět

Vzhuru na Tripolis! Pravda a ropa vitězi nad lži a nenavisti

Text 28.3.2011

Tuž chvilu člověk nesleduje, co se robi, na chvilu sem zmizel v beskydskych lesach a hned take fajne zpravy! Uřednici z OSN vyhlasili bezletovu zonu v Džamahyriji a naši kamoši, co se živi žabama, vystřilali všecko ptactvo od Tripolisu až po egyptsku hranicu.

Stejně je to cosik užasneho. Myslim, že preventyvni humanytarni bombardovani je jednim z největšich přinosu světovemu miru od znameho českeho dramaturga. My, synci z Mordoru se prostě jen tak nedame.

Teho libyjskeho homosexuala bylo třeba potrestat, těšil sem se na to už od dob, kdy se cucal z Gustavem. A fčil na něho konečně přišla řada.

„Nálety na Libyi začaly Francie a Británie plánovat už loni v listopadu, tedy dávno před vypuknutím libyjských nepokojů letos v únoru. Tvrdí to francouzský analytik Thierry Meyssan. Příčinou byla podle něj snaha francouzského prezidenta Nicolase Sarkozyho ztrestat Kaddáfího za to, že se rozhodl zrušit obří zakázky francouzských firem v Libyi dohodnuté při jednání obou politiků v roce 2007 v Paříži“. Už se těšim, až naši multykulturni bratři vyrazi na chatrnych loďkach a bruselšti žabožruti je začnu lifrovat do Praglu. Věřim, že naš humanytarni bombarder je bude osobně vitat s chlebem a zulcem. Škoda, kdyby neprodal Lucernu agentovi,mohl ju využit jako nocleharňu.

A aby to bylo jasne, podporuju mirumilovny boj libyjskych povstalcu proti nenaviděnemu tyranovi:

Všechny příspěvky s Ladislav Větvička

Diskuze:

Napsat komentář