Zpět

Zahada Stonehenge vyřešena

Text 6.12.2011

Tuž obratila se na mě slavna Britska akademija věd, bo slyšeli, že pry sem odbornik na všecko, a že bysem jim mohl pomoct vyřešit zahadu tych šutru, kere kdosik naskladal do kruhu, a ti hňupi do dneška přemyšlaju, jak to asi tenkrat bylo. Bo nejsem žaden cyp a rad pomožu, když su za to jakesik love a chlebičky, suhlasil sem.

Zjistil sem, že na Palavě, u vesničky Klentnica, stoji taky maly moravsky Stounhendž, kery byl postaveny podle druidskeho vzoru a ma v sobě neuvěřitelnu energiju. Tady je jeho historija:

Psal se rok 2005, to bylo rok po ztratě suverenyty Česke republiky. Partyja z jižni Moravy se rozhodla, že když su v tym EuroSajuzu taci dajni, tak by mohli vymamit z Brusela jakysik grant. A taky že ja. Vymamili, a rozhodli se postavit zepar šutru, podle stareho keltskeho navodu, kery našli kajsik ve sklepě. Podařilo se jim velkolepe dilo, viditelne aji z vesmiru…

Z dalky to vypada maličke. Centralni šutr ma ale vyšku dobre štyry metry. Uprostřed kruhu nefunguju mobilni sitě, přestože všude okolo je plny signal. Plně nabite baterky ve foťaky vydrži tak na deset snimku. Vic nic.

V šutrach su zasazene keltske symboly. Za tisic roku budu mamlasi ze Světove akademije věd přemyšlat, k čemu to všecko služilo?

Centralni šutr ma v sobě vsazenu specijalni čočku, kera vždycky v den jarni rovnodennosti prohřeje zem a probudi krtky. V době podzimni rovnodennosti pak krtky uspi. Zničit krrrtka.

Tuž, to byzme měli jihomoravsky Stounhendž. Podle principu homeopatycke podobnosti, keru sem zde aplikoval, cely anglicky přiběh vypadal nasledovně:

V jižni Angliji, u vesničky Salisbury, stoji taky velky anglicky Stounhendž, kery byl postaveny podle druidskeho vzoru a ma v sobě neuvěřitelnu energiju. Tady je jeho historija:

Psal se rok 2005 před narozenim Kristusa v chlivku, to bylo rok po ztratě suverenyty Salisburske republiky. Partyja z jižni Anglie se rozhodla, že když su v tym Řimě taci dajni, tak by z nich mohli vymamit jakysik grant. A taky že ja. Vymamili, a rozhodli se postavit zepar šutru, podle stareho keltskeho navodu, kery našli kajsik ve sklepě. Podařilo se jim velkolepe dilo, viditelne aji z vesmiru…

Všechny příspěvky s Ladislav Větvička

Diskuze:

Napsat komentář