Zpět

9 ti nasobny zlaty slavik iDnes se s vama na iDnes loučí. Bo musi byt vaporizovany

Text 3.9.2023

Tuž mi dovalil dodom devaty zlaty slavik iFčil. Rad bysem poděkoval všem, keři mě čitali, keři pozityvně klikali, aji tym, keři neklikali, ale tajně suhlasili, aji tym, keři nesuhlasili, ale čitali.

Tuž si to zhrňme. Bylo to fajnych patnact roku. Děkuji za dva bronzove, tři střibrne a devět zlatych slaviku. Jak řikal Jirka – kery z vas to ma? Od pondělka tu už psat nesmim, bo sem pry za poslednic pět roku 29x porušil pravidla komunyty.

Je to tak spravne. Aspoň si konečně uvědomite, v jake době žijeme. Dobře vam tak, že ste blbě cinkali.

Ale spat se cenzorum dobře nebude. Tajak v knižce Zrnko pisku – zakazat mě možu. Ale přide čas, a budu se za par roku stydět sami za sebe.

Ladik Větvička, byvaly hlasatel Mlade Fronty Fčil, Allah i Akbar s vama

„Protože se od roku 2018 jedná už o 29. porušení Kodexu blogera, vyřazujeme Váš blog z hlavní strany jako celek, a to čistě proto, abyste mohl zálohovat všechny své texty. 07. 09. 2023 bude Váš blog zcela deaktivován.

Za administraci Veronika“

Všechny příspěvky s Ladislav Větvička

Diskuze:

  1. To jsou teda ale odvážní…no..dokud nás chválí, měli bychom být ve střehu .takže to vlastně asi máte dooost dobrý. ;-)..Velká gratulace!!! Jen tak dál..Až nás takových v Čechách bude 5 milionů, bude se žít o hodně lépe .Moje maminka by řekla ,,lépěji a radostněji“.Příklady osobní odvahy jsou dnes vzácné a změna je život Někdy nás Bůh postrkuje dooost podivným způsobem..ale víno nahoru to jde hůř než ,,kupředu levá“., tak možná proto .;-).Fandím a držím palce v další tvorbě.

Napsat komentář