Dušan Neumann
Evropa páchá hospodářskou sebevraždu. Její jediná naděje přichází zpoza Atlantiku
Dušan Neumann
Pokud EU začne tvrdě potlačovat svobodu slova, USA zahájí vůči ní a jejím představitelům sankce
Dušan Neumann
Poslední naděje pro mírové řešení v Gaze
4.10.2025
Větičky Ladika Větvičky
Ladislav Větvička
Šéf henleinovských lančmítů nás nazval zaostalými elementy slovanského nacionalismu
Ladislav Větvička
Okamurův „chirurg z dovozu” se zhmotnil a pokoušel se na ulici nožem odoperovat jednomu Britovi jeho hlavu od těla
Ladislav Větvička
Z kouření se postupem let stala chudinská záležitost a všechno, co je potěšením obyčejných chudých lidí, musí být zničeno
Ladislav Větvička
PePa s IQ107 znesvětil jedno z nejsvatějších míst Moravy
Ladislav Větvička
Od politika se chce, aby lidi bavil. Bavičem je i chaot, který si protiřečí v každé větě, notorický lhář, cynik bez zábran, fanatik anebo agresivní psychopat
Ladislav Větvička
Babiš není zlý a my všichni bychom si přáli, aby byl mnohem zlejší.
Bez vás to nepůjde
Podpořte nás prosím
Podpořte svobodu slova
ZDE Částka, potřebná na provoz
v červnu: 137 000 Kč
V červnu jste nás podpořili částkou: 64 815 Kč Děkujeme vám!
A tak je to. Novináři v podstatě neexistují, je to spolek kecalů, které někdo platí, nejlépe v ČT, která má právo svých nikým nekontrolovaných 6 miliard vydyndat z kohokoliv. A provozuje za ně bezbřehé politikaření proti národím zájmům. Žijeme skutečně v době diktátu „médií“. Na novináře a humanisty jako byl pan doktor Čapek a někdejší Lidové noviny můžeme jen vzpomínat. A z toho vzniká podpora amerických rasistů dnes zejména černé barvy.
Pane Skoupý, očekával bych ten veřejný tlak zejména od těch novinářů, kterých se to dotklo (těch bílých), ale i od těch černých a tmavých; nikdo to za ně neudělá. Média jsou ale v tomto směru naprosto impotentní, od těchto podporu očekávat nelze. Máte pravdu: neopováží se v této šílené době nikdo. Jak výstižně uvedla paní Martina Kociánová: „Bůh žehnej Americe“. Ale podívejme se do Evropy. Uvažte ten případ se slávistou Ondřejem Kúdelou, který byl odsouzen bez důkazů!!! – vyložený inkviziční proces („poprava“) ze strany UEFA. Snad si po volbách do Poslanecké sněmovny nebudeme muset říkat: „Bůh žehnej České republice“.
Hlavne by mne zajimalo, jestli nelze (i kdyz asi jen formalne), podat nejakou zalobu za rasisticke vyroky one cerne lesby ?
Libor napsal:
22.5.2021 (20:20)
Pod veřejným tlakem by měla okamžitě rezignovat na svou funkci.
Jaký „veřejný tlak“ očekáváte? Kdo by se opovážil?
Lori Lightfootová má veškeré potřebné předpoklady být úspěšnou političkou v současných USA: je Afroameričanka, je členkou Demokratické strany, je lesba (s manželkou Amy Eshlemanovou mají 1 dítě; „Amy Eshleman is the first lady of Chicago“ = z toho vyplývá, že „manželem“ v jejich vztahu je Lori Lightfootová), je rasistka (v tom správném, požadovaném směru), je ošklivá a je ….
Lightfoot for President!
Já mám obavy že Evropa spěje k podobným praktikám ale bohužel jako bílý budeme mít smůlu. Je pravda že současná situace ve světě nepřeje vzdělání a morálním hodnotám.
Starostka Chicaga se prokázala rasistkou doslova učebnicově. Pod veřejným tlakem by měla okamžitě rezignovat na svou funkci. Následně by na tuto veřejně činnou osobu (přitěžující okolnost) měla být podána žaloba, a odsouzena k mnoha letému trestu odnětí svobody; zcela jistě je rasismus v USA považován v současnosti za nejtěžší zločin.
Být to v opačném barevném gardu, tak už jsou v ulicích demonstrance, ničení majetku a rabování…
Však ono se jim to ještě vymstí a budou špendlíčkem hrabat po bílých, aby jim ten bordel a zbytky přeživších ještě zachránili… Ne pro nic za nic a ne jenom kvůli barvě pleti mají ti bílí nesrovnatelně lepší výsledky…. jenže to taková baba zvolená jen pro barvu pleti nedokáže posoudit. Kdyby aspoň volili ty nejlepší ze svého středu. Ale oni volí ty největší tlučhuby a tzv. pokrokáře. A až budou mít černí jen své vlastní chirurgy, tak to je potěš bože…. těch asi bude….. a zároveň se takhle znevažuje schopnpst těch mála černých odborníků, kteří už dnes vědí, že na ně bude nazíráno jako na protekční kvůli barvě pleti. Je mi jich líto, nevědí, kam se řítí….. A my bílí musíme teď hodně držet při sobě… A být hrdí na to, že jsme bílí… nic jiného nám totiž teď nezbývá.
Líp bych to neřekl. Je to rasistické monstrum. Bohužel, přesně těm jde dnešní svět „na ruku“…