Ivan Hoffman
Politika proměnila Havla z pacifisty v militaristu, z idealisty v pragmatika
Ivan Hoffman
Stavět, anebo bořit?
Ivan Hoffman
Válka volným stylem
Větičky Ladika Větvičky
Ladislav Větvička
Od politika se chce, aby lidi bavil. Bavičem je i chaot, který si protiřečí v každé větě, notorický lhář, cynik bez zábran, fanatik anebo agresivní psychopat
Ladislav Větvička
Babiš není zlý a my všichni bychom si přáli, aby byl mnohem zlejší.
Ladislav Větvička
No vidite. A pak, že cesta Pepka Vyskoče alias Velkeho ruksaka byla uplně na hovno. Nebyla. Dostal medajlu.
Ladislav Větvička
Pevně doufám, že se za dva roky nezbavíme české koruny, nýbrž Petra Pavla
Ladislav Větvička
Ostatně soudím, že EU ve své lisabonské podobě musí být zničena!
Ladislav Větvička
Absence urgence pro nás může být fatální a mám obavy, že přes všechnu rétoriku tak skrz reálné skutky máme absenci té urgence
Bez vás to nepůjde
Podpořte nás prosím
Podpořte svobodu slova
ZDE Částka, potřebná na provoz
v červnu: 137 000 Kč
V červnu jste nás podpořili částkou: 33 812 Kč Děkujeme vám!
Podľa textu sa koniec Európskej únie líši od revolučného zrútenia iných režimov tým, že:
EU nezanikne násilným zvrhnutím revolučným davom ani vojenskou intervenciou, ako to niekedy býva u iných režimov.
Zánik EU bude skôr postupný a spôsobený stratou významu a záujmu verejnosti, teda na nepotrebnosť a bezvýznamnosť.
Podobne ako režim v roku 1989 u nás, ktorý sa samovoľne zosunul, pretože bol trapný a jeho stúpenci ho prestali brániť, aj EU zanikne kvôli strate dôvery a stydlivosti jej podporovateľov.
Dôsledkom nebude víťazstvo alebo oslobodenie, ale chaos a rozkrádanie pozostatkov, čo otvorí priestor pre nový politický projekt.
Teda koniec EU nebude výsledkom revolučného násilia, ale skôr pomalého úpadku a nezáujmu obyvateľstva.
Zlatý voči! Tento systém či režim je natolik zakořeněný a natolik provázaný se společností, že může držet ještě desítky let. Nehledě na to, že tento systém či režim má stále ohromnou podporu, jsou tu miliony lidí, kterým zajišťuje luxusní existenci, na těch pár brblajících blbečků na alternativě sere pes. Se stačí podívat na českou vládu, složenou výhradně a bez výjimky z nekompetentních kriplů a dementů, dělají si z vás snad něco? Ani hovno! A vůbec bych se nedivil, kdyby to na podzm zas vyhráli.
Tento režim vydrží dlouho, jelikož pro ovládnutí mysli lidí aby ho volili stačí režimu ovládat média a skrze ně strašit lidi:
bu bu bu Zeman (když byl předsedou ČSSD)
bu bu bu Paroubek
bu bu bu Babiš
bu bu bu Putin
a stále věčné bu bu bu komunisti
Oprávněně.
Dík žes mi to potvrdil, že jsou lidé ideologicky zmanipulovaní masmédii.
Miliony lidí, kterým zajišťuje luxusní existenci u nás nejsou. Stačí se podívat, jak nízký je nejčastější plat, či průměrné stáří aut. Nová většinou kupují firmy, které je často nechávají k osobnímu použití zaměstnanců. Všichni se zoufale snaží šetřit jak se dá. I u tak dobře placených profesí jako je právník, jsem musel mávat rukama, když při čekání na výtah zhaslo světlo. I to jídlo je u nás tak mizerné, protože drtivá většina dává přednost levnější ceně, před kvalitou, kterou si nemohou dovolit.
Nic není napořád!Už se to rozkládá.Zezadu,pomalu,nenápadně a potají.Při druhé světové válce to taky vypadalo že to neskončí…
v likvidacii mas mozog, ty prijebany estebacky dezolat! :)))
Hezky řečeno. Už aby ta shnilotina po(ode)šla….do věčných lovišť. Všem normálním lidem se hodně uleví.
Obávám se, že naší politici se budou snažit tento fašismus s lidskou tváří zachovat. I když se EU rozsype, všechny ty regulace, neziskovky, úřednictvo a pod. budou držet při životě. Mají z toho příliš mnoho požitků.
Je to úplně jedno, obecně platí To kdo tahá za nitky a manipuluje, tak na toho se voda vaří, Karma je zdarma a teď se nám z toho stává pěknej fičák, asi dobrá konstelace…
Ivane, rád tě poslouchám a ať se daří…
Díky moc…
„Evropská unie, které předcházelo Společenství uhlí a oceli, a pak Evropské hospodářské společenství, byla ve svých počátcích mírovým projektem,“
pan Hoffman si plete udajne cile a ty skutecne, jedinym skutecnym cilem bylo ovladat evropske staty z jednoho bodu. Hlavnim iniciatorem zalozeni byla totiz CIA. Ostatne NATO byl prece tez mirovym projektem, nebo ze by ne?