Markéta Šichtařová
Varování Německu před obrovskou chybou
Markéta Šichtařová
Evropa plánuje dál vyrábět inflaci
Markéta Šichtařová
Další korporace se vrací k uhlíku
Markéta Šichtařová
Zákaz spalovacích motorů je jako pokus o perpetuum mobile
Větičky Ladika Větvičky
Ladislav Větvička
To su věci, Vašku, co? Žanťak za tvoje prachy rajzuje po světě a eště se hada s Vlastičkou…
Ladislav Větvička
Jakkoli ten připad vypada srandovně, opět to ukazuje na aroganci debilnich uředniku, keři maju pocit, že konaju dobro
Ladislav Větvička
Očekávat, že po volbách může přijít politická elita jiné kvality je podobně naivní, jako očekávat, že jinou nádobou naberu z moře vodu, která nebude slaná.
Ladislav Větvička
V jednom prostoru není možné normální soužití více ras či národností.
Ladislav Větvička
Šéf henleinovských lančmítů nás nazval zaostalými elementy slovanského nacionalismu
Ladislav Větvička
Okamurův „chirurg z dovozu” se zhmotnil a pokoušel se na ulici nožem odoperovat jednomu Britovi jeho hlavu od těla
Bez vás to nepůjde
Podpořte nás prosím
Podpořte svobodu slova
ZDE Částka, potřebná na provoz
v červnu: 137 000 Kč
V červnu jste nás podpořili částkou: 114 219 Kč Děkujeme vám!
Takže, kdo je na straně Putna? No přece všichni. Bez Ruských energií?
Daně porostou, dokud je bude z čeho vybírat. Pak přijde krach ekonomiky. Socialismus verze dvě.
Nenechte se mást, z iDnes nepohodlné diskutéry vyházeli (i mě) ihned po začátku války a zůstala tam pouze bublina kádrově prověřených. Tedy to, co tam v dikuzi zůstalo, není převládajícím veřejným míněním. Pouze chtějí, aby to tak vypadalo.
Bylo to jasně účelové, žádné pravidlo jsem neporušil, odvolání neexistuje, nereagují. Bylo zjevné, že seznam nebezpečných nepohodlných měli dávno nachystaný. Z „opozice“ tam nechali pouze pár hloupějśích, kteří pravidla i poruśují, ale nejsou nebezpeční, naopak na nich mohou ukazovat, jací jsou dezoláti primitivové.
Stalo se mi to stejné na seznamu.Ihned po začátku SVO doživotní blokace a výhrůžka trestním stíháním.
Cena elektřiny se u nás odvíjí od ceny na lipské burze, kde ji ovlivňuje cena plynu, která od loňska klesla. Ovšem pro zákazníky díky drastickému zvýšení distribučních poplatků k žádnému snížení celkového účtu za elektřinu nedojde.
Paní Šichtařová, děkuji za Vaše trpělivé a neúnavné vysvětlování makroekonomických faktů a souvislostí na různých informačních platformách. Věřím, že to přispěje k porozumění ekonomickým otázkám a lidé se nenechají tolik ovlivňovat scestnými ideologiemi a nereálnými sliby.
Ta pekná holka Šichtařová je múdra, ale hovorí moc naivne :
“ Veřejné výdaje se v mnoha zemích vymykají kontrole a dostaly se do spirály, kdy budeme opakovaně čelit zvyšování daní“
Verejné výdaje SA NEVYMYKAJÚ. Sú presne také, aké ich vláda vyrába.
Každá vláda chce vyberať VEĽKÉ dane, a ovčanom vláda SĽUBUJE veľké dane. Žiadna vláda nezvíťazila vo voľbách sľubovaním MALÝCH daní.
Ovčania chcú veľké socDáfky, a preto chcú veľké dane.
Slyšel jste někdy jména Thachter či Reagan? Tak například ti vyhráli volby mj. i slibováním nižších daní.
Pravda, dnes by nedosáhli ani na 5% hranici…
Za posledních pár let jsme byli měnovou reformou, tedy pardon „inflací“ připraveni o třetinu úspor. Stát tak nyní státním zaměstnancům fakticky vyplácí skoro o třetinu nižší mzdy, důchody i sociální dávky kompenzoval jen částečně, tedy i zde „vydělal“. A stále to nestačí? Jistěže ne, protože:
1. Tato vláda dostala za úkol ČR zadlužit co nejvíce. aby ztratila i poslední zbytky suverenity.
2. Jako poslušná kolonie stovky miliard vyvádíme matkám společnosti a prostřednictvím ČEZu. Tím podporujeme německé akcionáře a důchodce. ale my půjdeme do žebráckého důchodu v 80.
3. Podvod zvaný EU dotace vedej k tomu, že naše daně nemůže stát poużít na potřebné věci, ale musí je rozházet oknem tuhle někomu na soláry, kotel a zateplení zadarmo na jeho vlastní barák, támhle na rozhlednu v údolí, nebo na nesmyslnou dotaci na elektromobily. A také každé firmě, která s nechá od profi poradců zpracovat polopodvodný projekt. Ale co, tyhle fondy jsou přece peníze z nebe, ty se vzaly z ničeho a jejich rozhazování není plýtváním, ale „čerpáním“.
4. Musíme dotovat desetiletí přopravovanou válku západu proti Rusku. (Nebo už se musí povinně psát Russku? Ještě nedávno napsat dvě eska znamenalo koledovat si o opletačky se zákonen, dnes je člověk naopak podezřelý, pokud dvě eska nepoužívá.) Musíme mezinárodního teroristu USA sponzorovat desítkami (spíš stovkami) miliard, formálně za letadla, která ale nikdy nebudou naše. jen nám do nich USA naloží jadernè bomby a naši piloti od Američanů dostanou souřadnice ruských měst. Nově pak pošleme západu další desítky miliard za 77 Leopardů.
Takže ne, za podmínek krize, kdy je povinností nás, kolonie, sanovat ekonomiky svých pánů, opravdu není šance mít vyrovnaný rozpočet
„4. Musíme dotovat desetiletí přopravovanou válku západu proti Rusku.“
Malá oprava :
– NEMUSÍTE . Vláda robí to, za čo ju ovčania zvolili.
Stačí pozrieť diskusiu na Iděs-e , a je jasné, čo chcú tie tisíce diskutérov, voličov.