Markéta Šichtařová
Varování Německu před obrovskou chybou
Markéta Šichtařová
Evropa plánuje dál vyrábět inflaci
Markéta Šichtařová
Další korporace se vrací k uhlíku
Markéta Šichtařová
Zákaz spalovacích motorů je jako pokus o perpetuum mobile
Větičky Ladika Větvičky
Ladislav Větvička
Od politika se chce, aby lidi bavil. Bavičem je i chaot, který si protiřečí v každé větě, notorický lhář, cynik bez zábran, fanatik anebo agresivní psychopat
Ladislav Větvička
Babiš není zlý a my všichni bychom si přáli, aby byl mnohem zlejší.
Ladislav Větvička
No vidite. A pak, že cesta Pepka Vyskoče alias Velkeho ruksaka byla uplně na hovno. Nebyla. Dostal medajlu.
Ladislav Větvička
Pevně doufám, že se za dva roky nezbavíme české koruny, nýbrž Petra Pavla
Ladislav Větvička
Ostatně soudím, že EU ve své lisabonské podobě musí být zničena!
Ladislav Větvička
Absence urgence pro nás může být fatální a mám obavy, že přes všechnu rétoriku tak skrz reálné skutky máme absenci té urgence
Bez vás to nepůjde
Podpořte nás prosím
Podpořte svobodu slova
ZDE Částka, potřebná na provoz
v červnu: 137 000 Kč
V červnu jste nás podpořili částkou: 33 812 Kč Děkujeme vám!
Polarizace asi není to správné slovo. Jak píše Ktosi iný, část voličů s dostatečnými přijmy setrvá v bludu a s debilnim úsměvem ve tváři bude volit Spolu a STAN. Těchto voličů ovšem bude (z ekonomickych příčin) stále méně a bude přibyvat těch, co už toho mají plné zuby.
To neni polarizace, ale prozření 😀😀
Bohužel bude hodně těch, co neprozřou úplně a s debilním usměvem ve tváři to hodi Babišovi.
„Ekonomika bude voliče čím dál víc polarizovat“
– prvá chyba- správne DEBILIZOVAŤ .
„Německá ekonomika je v hluboké krizi. Její hrubý domácí produkt se letos pravděpodobně sníží o 0,1 procenta.“
– druhá chyba : Merať pokles v silne inflačných eurách je fraška. Je to ako merť výšku človeka metrom z gumy. Merajte v zlatých minciach, a pokles bude min. 10 %.