Markéta Šichtařová
Varování Německu před obrovskou chybou
Markéta Šichtařová
Evropa plánuje dál vyrábět inflaci
Markéta Šichtařová
Další korporace se vrací k uhlíku
Markéta Šichtařová
Zákaz spalovacích motorů je jako pokus o perpetuum mobile
Větičky Ladika Větvičky
Ladislav Větvička
To su věci, Vašku, co? Žanťak za tvoje prachy rajzuje po světě a eště se hada s Vlastičkou…
Ladislav Větvička
Jakkoli ten připad vypada srandovně, opět to ukazuje na aroganci debilnich uředniku, keři maju pocit, že konaju dobro
Ladislav Větvička
Očekávat, že po volbách může přijít politická elita jiné kvality je podobně naivní, jako očekávat, že jinou nádobou naberu z moře vodu, která nebude slaná.
Ladislav Větvička
V jednom prostoru není možné normální soužití více ras či národností.
Ladislav Větvička
Šéf henleinovských lančmítů nás nazval zaostalými elementy slovanského nacionalismu
Ladislav Větvička
Okamurův „chirurg z dovozu” se zhmotnil a pokoušel se na ulici nožem odoperovat jednomu Britovi jeho hlavu od těla
Bez vás to nepůjde
Podpořte nás prosím
Podpořte svobodu slova
ZDE Částka, potřebná na provoz
v červnu: 137 000 Kč
V červnu jste nás podpořili částkou: 114 219 Kč Děkujeme vám!
Rebbecca Šichtářová, šíbryně z banky, musí vědět, že nejde o euthanasii, ale že Evropa je kosheráckým nožem likvidována jejími soukmenovci, sionistickou kabalou. Přesněji, není kosherována Evropa, ale bělošská rasa a národy v Evropě. Tato šíbryně jistě bude někam kandidovat, do senátu nebo rovnou do Ojroparlamentu.
Toto jsou sionistická 3xD:
Deindustrializace, Debilizace a Depopulace. Primárním cílem je genocida bělochů, protože bělošská rasa není vhodná pro naplánovaný sionistický globální koncentrák. Tam je důvod uměle shora indukovaného šílenství multikulti, LGBTQ+ deviantismu, kovidismu a gryndýlismu. Občanská mezirasová válka je rovněž již nevyhnutelná, hlavně UK, Francie, Německo; napřed bude v USA, a jako všechno rozkladné svinstvo se pak nakopíruje z USA do Evropy. Ve hře je i válka znacifikované Evropy proti RF.
Rok 2025 bude další stupeň destrukce v rámci Agendy 2030.
Toto není „konspirační teorie“, stačí se koukat co se děje, stačí jen tak třeba od dvaceti let dozadu. Ale běží to už sto let od časů Kalergiho.
pokud mas pocit, ze kazdy kdo dela v bance patri k sionisticke maffi, nech se vysetrit. Pokud sis nevsiml, pani Marketa jejich projekty kritizuje, krome toho ceske banky jsou pokud jde o mocenske zajmy pejzate mafie zcela na vedlejsi koleji, jsou jen pripraveny coby dojnice svych materskych bank pro pripad ze to v Amrdolstanu a EU guberniich rupne, zadna zachrana to samozrejme nebude.
Co zrejme nechapes, veskera moc obrezancu spociva na padelani obeziva, coz je financni pyramida ktera pomerne brzo proleti kominem, pak bude konec Zidovstanu a nejaka agenda 2030 nebude nikoho zajimat, staci sledovat kreditni trh USA, strejda Powell uz se z toho v noci pochcava.Tak vydrz.