Markéta Šichtařová
Varování Německu před obrovskou chybou
Markéta Šichtařová
Evropa plánuje dál vyrábět inflaci
Markéta Šichtařová
Další korporace se vrací k uhlíku
Markéta Šichtařová
Zákaz spalovacích motorů je jako pokus o perpetuum mobile
Větičky Ladika Větvičky
Ladislav Větvička
To su věci, Vašku, co? Žanťak za tvoje prachy rajzuje po světě a eště se hada s Vlastičkou…
Ladislav Větvička
Jakkoli ten připad vypada srandovně, opět to ukazuje na aroganci debilnich uředniku, keři maju pocit, že konaju dobro
Ladislav Větvička
Očekávat, že po volbách může přijít politická elita jiné kvality je podobně naivní, jako očekávat, že jinou nádobou naberu z moře vodu, která nebude slaná.
Ladislav Větvička
V jednom prostoru není možné normální soužití více ras či národností.
Ladislav Větvička
Šéf henleinovských lančmítů nás nazval zaostalými elementy slovanského nacionalismu
Ladislav Větvička
Okamurův „chirurg z dovozu” se zhmotnil a pokoušel se na ulici nožem odoperovat jednomu Britovi jeho hlavu od těla
Bez vás to nepůjde
Podpořte nás prosím
Podpořte svobodu slova
ZDE Částka, potřebná na provoz
v červnu: 137 000 Kč
V červnu jste nás podpořili částkou: 114 219 Kč Děkujeme vám!
tak fajn brumlo. Přečíst ještě alespoň 2-3 krát z důvodu pochopení.
Můžete prosím osvětlit zdroj EROI na větrné elektrárny (v článku uvádíte 4 možná 5). Technicky zaměřený kolega to šel hledat na internetu a nachází čísla 16 a vyšší?
Děkuji
Tak nevím. Paní Šichtařová je (jako) v zákopu opozice. Kritizuje politickou scénu, je zde na „Radiu Apokalypsa“ a vypadalo by to, že není s politiky jedna ruka……Ale, před chvílí se dočtu na „Neviditelnem Psu“, že se nám holka cpe do politiky, kandiduje do senátu. Moc to nechápu. Dle mého se člověk s nějakým morálním kreditem, s egem v normálu, člověk „nepsychopat“ nemůže již ze své podstaty cpát někam, kde jsou lidé úplně jiní, ve své podstatě nemocní. Prostě to není možné, nepřežil by tam. Tedy…pokud není stejný. A pokud je stejný, stejně psychopatický, proč je zde a hovoří co hovoří? Aby se proklouzal k moci a jen co se tak stane, otočí? Ptám se, zažili jsme to? 🙂 Já si tady o „Rádiu Apokalypsa“ myslím své a kroky paní Šichtařové směřující do politiky mne o tom jen a jen utvrzují. Takže ji vlastně děkuji….. 🙂
A teď napsat ještě nějaký žvást k tématu v článku
Do kamene tesat.
Kdysi se to učilo v 7.ročníku základní školy. Cokoliv je na baterie nemůže energeticky konkurovat spotřebiči na síti protože tu baterku musí někdo vyrobit a ze sítě nabít a nikdy z ní nedostane to co do ní vložil. Často mě napadá že ti soudruzi kteří prosazují obnovitelné zdroje energie neabsolvovali ani 7 tříd základní školy. Ale možná je dneska všechno jinak. Poručíme větru dešti a nastane komunismus. Ale zatím to vypadá že neporučíme ani vlastním větrům.
A navíc tu baterku musí někdo ekologicky logicky zlikvidovat! Máte recht! 🙂
Celkem hustý ,,energetický nářez“ po ránu.Díky za info, hned poučím dceru, bo jim evidentně ve škole tlačí kraviny..;-)
Pí. Šichtařová, specialista přes všechno. Také by ráda by do senátu?
A vidite na jejích vývodech nejakoz chybu?
Mně to pripadne logicky přesné.
Vidím chybu. Protože mi ta fotovoltaika a elektromobilita už 7 let funguje. Podotýkám že bez dotací. Cena elektřiny z panelu je asi 0,6Kč/kWh, cena energie uskladněné v akumulátoru je asi 1,8Kč/kWh elektromobil mne stál 215 kKč. A nechcete snad popřít ekonomiku?
tak si to přečtěte ještě jednou
Paní Šichtařové si nesmírně vážím, především za to, že je matkou sedmi dětí a má rozumné, odbornou znalostí podložené, názory. Koho jiného bychom mohli chtít do Senátu? I kdyby. 😉
nejaky argument na tema by nebyl sasku? Pani Marketa akorat zapomela to nejdulezitejsi, CO2 nema ani nahodou nejaky relevantni vliv na oteplovani planety, podobne jako covid saskarna je to kapitalni podvod s hlavnim cilem prinutit staty k emisi dalsich bilionu $ statnich dluhopisu na kterych si pak pejzata bankovni mafie namasti kapsu, respektive se pokusi je pouzit jako colateral pro financnimi chciplotinami prolezle bankovni bilance a udrzet tak jste chvili nad vodou jejich legalizovane padelatelstvi, neboli financni letadlo.
Podle bible klima sekty musi byt molekuly CO2 nesmirne inteligentni, vi, ze kdyz jde teplo od slunce k zemi, musi ho pustit a kdyz jde odrazem od zemskeho povrchu zpet, musi ho blokovat a vytvaret sklenikovy efekt.LOL
Když jde o prachy, i molekuly CO2 dokážou být chytřejší než Einstein 🤗😃😃🤗