Markéta Šichtařová
Varování Německu před obrovskou chybou
Markéta Šichtařová
Evropa plánuje dál vyrábět inflaci
Markéta Šichtařová
Další korporace se vrací k uhlíku
Markéta Šichtařová
Zákaz spalovacích motorů je jako pokus o perpetuum mobile
Větičky Ladika Větvičky
Ladislav Větvička
To su věci, Vašku, co? Žanťak za tvoje prachy rajzuje po světě a eště se hada s Vlastičkou…
Ladislav Větvička
Jakkoli ten připad vypada srandovně, opět to ukazuje na aroganci debilnich uředniku, keři maju pocit, že konaju dobro
Ladislav Větvička
Očekávat, že po volbách může přijít politická elita jiné kvality je podobně naivní, jako očekávat, že jinou nádobou naberu z moře vodu, která nebude slaná.
Ladislav Větvička
V jednom prostoru není možné normální soužití více ras či národností.
Ladislav Větvička
Šéf henleinovských lančmítů nás nazval zaostalými elementy slovanského nacionalismu
Ladislav Větvička
Okamurův „chirurg z dovozu” se zhmotnil a pokoušel se na ulici nožem odoperovat jednomu Britovi jeho hlavu od těla
Bez vás to nepůjde
Podpořte nás prosím
Podpořte svobodu slova
ZDE Částka, potřebná na provoz
v červnu: 137 000 Kč
V červnu jste nás podpořili částkou: 114 219 Kč Děkujeme vám!
80% tzv. ekonomov , a 99 % oviec, tzv. ovčanov NEVIE, že inflácie nie je je rast cien. Inflácia je ZNEHONOCOVANIE ŠTÁNYCH PEŇAZÍ TLAČENÍM NOVÝCH. a rast cien je DôSLEDKOM inflácie.
Ovčanom škoda vysvetľovať, ovčania NECHCÚ vedieť pravdu. Ovčania chcú počuť SĽUBY od vlády.
Měl bych problém s formulací, komuže „umělé zvyšování cen cenných papírů přihrnuje bezpracně bohatství?“ Žeprý „velkým korporacím, které jsou největšími vlastníky těchto cenných papírů“. Korporace chleba nežere a ksicht nemá, tak to snad přihrnují vlastníkům těch korporací, no né?
ČNB od Hadráku 89 není ani česká, ani národní, ani státní, je to fakticky soukromá pobočka soukromé Bank of England (mimobritský svrchovaný stát London-City-Rotschild v centru Londýna, podobně jako Vatikán v Římě a Washington DC uvnitř USA). Jde o sionistickou globální kabalu, která globálně falsifikuje peníze a inflaci si může spustit svými „nástroji“ kdy se jí a kde se jí zachce. Inflace je řízené vyvlastňování lidí v sionistickou kabalou ovládaných státech.
Ani česká sněmovní maštal, ani senátní maštal, ani česká vláda, ani Pávek nemají na ČNB vliv. ČR není stát, je to „veřejnoprávní korporace“, je to soukromá Ltd registrovana v Londýně. Slovo „veřejnoprávní“ je mlha, nikdo neví co to přesně znamená. Zřizovatelem korporace ČR Ltd nemůže být český stát, ale fyzická osoba, či spolek fyzických osob, tj. majitel té korporace. Veřejnoprávní korporace ČR, dle oficiálního vyjádření z Úřadu vlády ČR, má oficiálně jako svou činnost stanoven „výkon státní moci“ – státní moc tak byla převzala soukromou korporací, to je mj. definičně fašismus.
Hrát si na „ČNB“ je CHUCPE, to by měla Rebbecca Šichtářová, šíbryně z banky dobře vědět, a také to velmi dobře ví.
„soukromá pobočka soukromé Bank of England “
nesmysl, BoE byla roku 1946 zestatnena a CNB nemuze byt jeji pobocka. Zrejme nechapes ze pro pejzatou mafii nehraje roli komu banka fyzicky patri, pouze kdo urcuje tajtrliky kteri to ridi. Podobne to je s CR Ltd, to je rovnez nesmysl. k cemu by meli ti zlodeji zakladat v Londyne nejake CR s.r.o.? To nemaji vubec zapotrebi, staci kdyz vlastni veskere media a tupe stado s vymytymi mozky jim pak zere z ruky a kdyz budou chtit, zvoli do vlady treba i Mickey Mouse. Ze si ti smejdi v City of London zavedli vlastni jurisdikci ma stejny puvod, vetsina ovci to bud nevi nebo proste drzi zobak.V podstate si pisi zakony sami a korupcnici ve vsech zvanirnach (parlamentech) jim to odkyvnou. Nedavno se jeden prokecl ze 1 US kongressman je rocne stoji 500 K $
Jedna věc jsou oficiální sionistické mimikry, druhá věc jsou faktické danosti.
franta napsal:
….. bla bla bla …..
Dobre si to napísal, pan predseda Fiala. Len máš písať pod svojim menom.
Po tvojich múdrostiach už väčšina oviec, tzv. ovčanov vie, že tvoja vláda je v tom nevinne. Tvoja vláda nepácha ZLO. To zlo páchajú bankárske svine. Vy iba vládnete múdro a poctivo.
V souvislosti s inflací mě zaráží to, jak stát postupně zabudovává zvyšování jednotlivých daní o inflaci, např. v dani z nemovitosi. Volně pojato je to daň z daně. Nechutné.