Zpět

Přijďte si s námi popovídat

Text 14.2.2019

Milí posluchači, když jsme před více než rokem přesouvali vysílání pořadu Kupředu do minulosti na web, na samostatnou, svobodnou platformu Svobodné universum, tak jsme měli „nahnáno“. Jak dlouho vydržíme se silami i finančně. Co když si nás nenajdete? Co když nepochopíte, že bez vaší pomoci to, co jsme velmi pracně rozjeli, velmi záhy zase „uspíme“? Zvažovali jsme i variantu, že bychom vysílání zpoplatnili, ale pak jsme udělali jedno z nejdůležitějších rozhodnutí v našem osobním i profesním životě – rozhodli jsme se věřit. Věřit vám! Věřit, že budete hledat, že oceníte úsilí, že ohodnotíte práci, že pochopíte.

A teď, po roce, bychom vám rádi poděkovali… Vám, kdo nás posloucháte, šíříte a podporujete sebemenší částkou. Připravili jsme pro vás a tým pořadu společné setkání spojené s besedou s našimi věrnými hosty. Od začátku jsme o Kupředu do minulosti hovořili jako o platformě. Není to jen pořad, je to životní názor a postoj – a našim přáním je sdružovat lidi, kteří vnímají život v celé jeho složitosti a chápou svobodu jako ceninu, která nepřichází ani sama, ani bez práce. Proto by toto setkání mělo být prvním z mnoha.

Naše pozvání přijali Václav Cílek, Mnislav Zelený Atapana, Maxmilián Kašparů, Jiří Kuchař, Benjamin Kuras a doufáme, že pozvání přijmete i vy. Budeme si povídat, budete se ptát a věřím, že společně strávíme příjemné odpoledne…

23. února od 14:00 hodin v DSC Gallery, Dlouhá ulice 5, Praha 1

Těšíme se na vás!

Vaše Martina Kociánová

 

Všechny příspěvky s Martina Kociánová

Diskuze:

 1. Děkuji za tento pořad. Poslouchal jsem ho už v době, kdy byl
  “ legální „, tedy na čr2, držím pěsti a posílám příspěvek, myslím že ne poslední. Děkuji, pokračujte v práci, jste skvělí.

 2. Děkuji za setkání mého nejoblíbenějšího pořadu. Rád jsem se zůčastnil a moc se mi tu líbilo. Martina je úžasná a neskutečně příjemná žena. Ještě stále jsem z toho pozitivně naladěn.:-) Budu se těšit na příště. PS: Halušky byly skvělé.

 3. Dobrý den! Náhodou, přes PL, jsem našla tyto velice zajímavé stránky! Nikde na Vás nejsou žádné odkazy. Je mi líto, že Vás nemohu podpořit nějakou vyšší částkou. Je to jako vybírání na Národní divadlo :)). Ale stejně důležité.
  Budu posílat 500,- měsíčně, víc dát nemůžu, vážně.

  Jen – kde vzít čas, aby člověk prošel tak rozsáhlý výběr názorů, článků, rozhovorů !

  Přeji Vám jen to nejlepší.

 4. Děkuji všem, kteří tvoří Kupředu do minulosti za krásné setkání, povídání hostů, pohoštění a také pěkný prostor galerie, která nám nabídla svou náruč.
  Těším se na příště

 5. Děkuji za velice smysluplné odpoledne, strávené v přítomnosti několika vzácných lidí s myšlenkami s esencí svobody, byť je jasné, že nic není a rozhodně ani nebude zdarma. Je to jen na nás samotných, a je vážně nesmírně povzbuzující vidět, slyšet a cítit, inspiraci a možná i velkou (poslední?) naději v souznění a spolupráci. Klobouk dolů, je fajn, že je stále CO a od KOHO se učit.
  S úctou Štechová

 6. Dobrý večer, paní Martino,
  děkujeme za krásně připravené setkání. Je příjemné strávit odpoledne s lidmi, kteří jsou stejně naladěni a vidí svět stejnýma očima. Těšíme se na další.
  Dík, že se máme
  Ivan a Marie Hrdličkovi

 7. Dobrý den,

  Je reálné Vás poslouchat i na Spotify? Povolí Svobodné Univerzum tato propagandistická appka? 😀

Napsat komentář