Zpět

Nenávistí k lásce?

Video 17.3.2022

Všechny příspěvky s Martina Kociánová

Diskuze:

 1. Možná jde Metě opravdu jen o peníze, možná je to jen extrémní reakce na extrémní situaci. Ale určitě je to i proti zákonům, které se v tomto případě nejspíše budou hodně ohýbat či přehlížet.
  Otázka je, kam až se to nechá zajít a jestli to v reálu něčemu pomůže. Myslím si, že ne.
  Taky věřím, že naše nenávist a nenávist Ukrajince vůči Putinovi bude v tomto případě na jiné úrovni.
  Umím si představit nenávist jako motor, který člověka někde na bojišti, v bunkru, zoufalého a zlomeného drží při životě.
  Ale pokud se jako společnost necháme živit nenávistí příliš dlouho, tak hrozí, že nás to sežehne. Dlouhodobá nenávist snad nikdy nevedla k ničemu dobrému.

 2. Milá Martino, jste úžasná, odvážná, obdivuji Vás a jsem za Vas moc vděčná. A proto jsem se stala Vaší přispěvatelkou. Děkuji

 3. Dovolím si podotknout že problém sociálních sítí je že se zde šíří závadné myšlenky a slova marginálně a od nich je kousek k válce a roztržce.Jestli příjmem myšlenku že ze zákopů lze „bojovat hrubým slovem“když to dohlížitel dovolí je prohra lidstva dokonána!!

 4. Vy to Martino umíte tak vznešené všechno pojmenovat.Naprosto souhlasím a možná,proto nám umřela Popelka a ještě žije Nesmrtelná teta.Nemyslím herecky, obdivuji obě,ale odkaz těch pohádek.Krásný den Šárka

 5. Někdo se vždy musí obětovat a nastolit pořádky verifikující základní Murpyho zákon: „Může-li se něco pokazit, pokazí se to“.

 6. Dle mě je to tím, že Metě jde hlavně o peníze. FB je plný nenávisti vůči rusům. (nebudu diskutovat zda to je dobře či špatně) V tom případě by měla dle svých pravidel začít postihovat a umlčovat obrovské množství svých zákazníků. To by pro ni mělo velký ekonomický dopad. Takže řešení povolení vyjadřovat nenávist vůči RF je jednoduchý krok. Otázka zda by v tomto případě neměli zasáhnout vlády jednotlivých zemí, protože se dostáváme do konfliktu se zákonem. A tímto se vracíme k otázce regulací nadnárodních korporací a budeme se točit v kruhu.

Napsat komentář