Zpět

Hotově nebo kartou? Můžeme tuto „karetní“ partii vyhrát?

Video 10.6.2020

Všechny příspěvky s Martina Kociánová

Diskuze:

 1. Tento typ liberální demošky zdá se mi poněkud nešťastným…
  Ani se nedivím, že se zbytek zeměkoule její implantaci houževnatě brání ?

 2. TÉMA pro rozhovory :
  Bitcoin, blockchain, tokenizace, XIXOIO . . .
  Jinde se o tomto mluví, ale na „Kupředu“ zatím nic.
  Už se těším na dobře mířené otázky paní Martiny
  na toto téma nějaké osobnosti v tomto oboru.
  Že je bitcoin a spol. podvod si mysleli ze začátku VŠICHNI !
  I víceguverner ČNB.
  Tak snad se dočkáme 🙂

 3. Všechno dobrý. Zatím akceptuju kamery všude, (dobře neakceptuju ale nezačal jsem je ničit ještě), gps v mobilech, špehovací windows 10 (a to jsem všechny „služby“ povypínal, a i to bezhotovostní placení OK. Ale jakmile mě bude chtít někdo povinně očkovat s čipem, v ten moment jsem nepřítel státu.

  Zajímavé, jak se všechno dělá pro to aby se ovládla nakupující masa. Proč nejsou třeba stejné úsilí vyvíjená k tomu abychom se zbavili půjček na úroky, zbavili otravných reklam, anebo peněz obecně jako takových, že může být všechno všech?

  Pokud vím někde v bibli je uvedeno že půjčování na úrok je protikřesťanské. Jaktože v zemi kde je křesťanství hlavním náboženstvím máme úrokový platební systém? Když půjdete ještě dál zjistíte, že úroky přímo vyžaduje židovský talmud. Pak si stačí ještě všimnout toho, koho nesmíte kritizovat, a zjistíte kdo vám vládne.

 4. Dobrý den všichni,
  dlouho, až z dob pravěku, rád poslouchám rozhovory se zajímavými hosty paní Martiny na KupředuDoMinulosti – doporučuji všem kamarádům, známým, kolegům a půjčuji na fleškách na podcastové poslouchání. Její hosté jsou už opatrně zváni i do některých mainstreamových medií.
  Jsem zvědav a těším na den, kdy paní Martinu opět uvidíme na některé z TV. Podporuji a zdravím

 5. To se zruší farmářské trhy ? Nebo bezdomovce požádáme o číslo jeho karty, abychom mu mohli dát příspěvek na jeho roztomilého hafánka ? A jak si dítě doběhne naproti do pekárny pro housku ? Tohle už běželo nedávno ve španělsku a lidé to řešili výměnným obchodem a pokračovali místními měnami, které si sami vytvořili. Odliv daní byl tak obrovský, že musela zasáhnout vláda a sama couvnout.

 6. Pokud je možnost volby je svoboda.Až nebude možné dát příspěvek „dlaňovku“,prohrála společnost vše a nemá opodstatnění bytí.Prevencí jsou lidé, kteří netouží mít,ale nechat žít.

 7. Zdravím,
  naprosto souhlasím. Ovšem co dělat aby se zrušení hotovosti nekonalo? Plakat na náměstí? Vystoupit ze Sokola? Obyčejný (i neobyčejný) člověk prostě nemá mnoho možností jak případně zabránit tomuto kroku.
  Leč dosti. Děkuji Vám za Vaše rozhovory s lidmi a Vaše otázky.
  Zdraví Nick

Napsat komentář