Zpět

Suvislost mezi chovanim kocura a jeho kastrovaneho majitela

Text 18.1.20243 min Přehrát

V prostředi tych internetu je fčil velice popularni dyplomova robota jakesik děvuchy z Karlove Unyverzity, kera se zabyva tym, jak posudit schopnost bab mět vaginalni orgazmus na zakladě teho, jak ta baba šmatle.

A všeci to odsuzuju, že ta unyverzita vychovava jakesik lemply, keři su pak neschopni normalniho života, bo se zabyvaju cypovinama. Myslim si, že nic neni tak daleko od pravdy, jako tento nenavistny sluničkařsky nazor. My Ostravaci se domnivame, že kdyby se podstata tohoto přelomoveho dila vyučovala už na zakladkach, mnozi chlopi by se mohli vyvarovat problemu, kere začaly tym, že nedokazali podle chuze robky odhadnut, jestli bude v lužku a v životě spokojena, anebo ni. Kolika životnim neštěsťam by se dalo zabranit! Ani legendarni knihu „Některe baby su všecky stejne“ by stary Heitzmann nemusel psat, kdyby se tato teoryja už davno použivala v praxi.

Karlova Unyverzita vychovava jedinečne lidi, bo přiznejme si, kery z nas by měl odvahu prezentovat se na veřejnosti materialem typu „Když chlopi tancuju – konstrukce maskulinyty ze strany mužskych akteru…“?

A co takhle „Suvislosť mezi osobnosťu majitela a behavioralnim profilem jeho kocura.“ ? Take dilo nemože stvořit enem jakysik mamlas z Hrabuvky. Take dilo jest kličovym dilem, bo enem vymyslet take tema vyžaduje odvahu. A už vubec si nedokažu představit, jaku odvahu projevila oponentka dyplomove prace. Posluchejte sami, jake uvahy se dopustila: „Studentka klade podminku, že kočky, kere se vyzkumu budu učastnit, musi byt kastrovane. Proč? Čemu naopak nestanovila podminku obraceně, kor když uvaďa, že kastrace kočky ovlivňuje chovani?“

Fčil si nejsem jisty, jestli ta „obracena podminka“ znamena nekastrovat kočku/kocura, anebo naopak vykastrovat jeho majitela!

Sami ovšem musite uznat, že obě varjanty znamenaju obrovsku odvahu. Ja bysem byl byval naopak poděkoval Unyverzitě, že vychovava absolventy, keři se ničeho neboji a brzy se stanu předvojem zařnych zitřku naši společnosti! 

Jestli chcete přelomove prace sudruhu a sudružek z levičackeho hnizda prozkumat, stači kliknut na odkazy a studovat.

Buch s nama.

Ladik Větvička, hlasatel Radio Universum, Poruba

 

PS: Dalši přelomova dila: 

Současny život superbab po zaniku prymarni rodiny.

Žarlivost u heteroseksualnich a lesbickych bab.

Strategija seznamovani teplych synku.

Subjektyvni pohled bab z Žižkova na to, jestli mět děcka nebo ni.

 

Všechny příspěvky s Ladislav Větvička

Diskuze:

 1. Navrhuju Laďovi za tuto super vědecku studiju udělit titul doktora kočiči pracky: DrKoPr 🙂 🙂

  1. Tuž ti su neškodni.Problemem je že Karlova univerzyta vypušťa do světa aji takove mamlasy v technickych oborech keři si myslí že ekektryku u nas nemusime vyrábět bo ju lacno po drutach dovezeme k nám že zahraničí.A eště to hlasaji v parlamentu.

   1. Karlova univerzita v žadnych technickych oborech nikoho nevypušťa. Vypušťa hlavně magory, otitulovane Mgr, ale ti o elektryce nevěďa ani to, že sa přenaša drutami 🙂

 2. Ono asi bude nejlepší na tu pravou a levou stranu zapomenout.

  Jistě, historicky to platilo a fungovalo, ale označovat dnes nějakou politickou stranu za pravici či levici je nesmysl, protože toto rozlišení neodpovidá dělící čáře, která dnes svět polarizuje. Dnes na jedné straně stojí lidé, kteří si z nejrůznějších pohnutek přejí destrukci současné společnosti, a proti nim lidé, kteří si to nepřejí.

  Ano, se známým heslem „Zkazíme Západ tak, až bude smrdět“ přišli marxisté, jenže to byl rok tak asi 1925, a od té doby se toho opravdu hodně změnilo. Nejdřív otce zakladatele neomarxismu vyhnal Stalin z Kominterny, pak Hitler z Německa, a v USA doznala tato ideologie velkých změn, než se vrátila zpět do Evropy.

  Navíc se s ideou totální destrukce společnosti, na jejichž troskách bude možné vybudovat vysněnou novou, lepší společnost, spřátelili i mnozí jiní. Metoda je stejná, jen ten cíl si představují zcela jinak. A rozhodně je nelze řadit k levici.

  Stejně tak i mezi těmi, co destrukci společnosti nechtějí, jsou praví, leví i obojetní. A také k tomu mají nejrůnější důvody. Takže je třeba především zapomenout na pravo-levé dělení a začít spolupracovat dřív, než se ta destrukce společnosti uskuteční ….

 3. O čem to mele?
  Proč ty obskurity hází na krk levici? Co to má společného z ideologii, jejíž cílem byla a snad bude emancipace a zlepšení podmínek pracujících, dříve proletariátu?

   1. Tuto intelektuální a progresivistickou „levici“ sponsoruje nadnárodní kapitál, aby vyřadil z politického boje klasickou levici.
    Tento kapitál vděčí za svou expanzi mimo jiné pravicové ideologii individuálního úspěchu. Na vrchol potravního řetězce se dostali ti nejschopnější, nejtvrdší, občas všeho schopni, kteří se už z nikým nezakecají. I vlády jim slouží.
    Snění o té „hodné a správné“ konzervativní pravici je stejný nesmysl jako „vláda“ dělnické třídy. Leda tak na chvíli. Ale ta chvíle už minula.

  1. Hazi to na krk „levici“, protoze dnes neexistuje zadny termin, ktery by popisoval ony lidi „na druhe strane“.

   Coz je samozrejme nas velky problem a ja porad cekam, az nekdo nejaky vhodny termin vymysli, abychom byli schopni rict, proti cemu to vlastne stojime 🙂

   1. Voskovec a Werich pro to už název vymysleli – protoplasma. Znáte tu předscénu ke gramofonové desce, jak ten fujtajbl nalejvají biletáři do lóží? To je přesně o nich ….

Napsat komentář