Zpět

Kera mafija likviduje Česku poštu?

Text 14.4.2023

Tady na ostrově Hispaňole panuje klid. Lidi su spokojeni, bo tu praktycky nikdo nečumi na televizu a praktycky nikde neni Dominykanska pošta. Tym je zaručene, že lid jest šťasten.

Prachy dostava prostřednictvim bank, a to je asi tak všecko, co jest třeba. Pohlednice tu neegzystuju a poštu nikdo neposila, bo za prve neni odkud, za druhe neni kam dopisy posilat. Pokud potřebujete poslat balik, předate ho řidičovi autobusa, date mu par kaček, a v cilove stanici si ho kdosik převezme. Je to nadherny system, kery zaručuje, že se lid nebuři, bo nemože dostat dopis od egzekutora, dopis od vlady, že se odklada odchod do duchoda, nebo dopis od Pavla, že zakonna vularizace se ruši.

No a do teho všeho mi přišla zprava, že Česka pošta zruši stovky poboček, ale manažeři zustanu, zdraži služby Čechum, ale posilani baliku Rusum žijicim na Ukrajině je zadarmo a propusti se tisice lidi.

Tuž, myslim, že to je cesta spravnym směrem do bananove republiky. Bo kaj neni pošta, tam nemožete dostavat blbe zpravy. Veselte se.

Co zme si zvolili, to mame. Narod, kery si necha viset na vlastnim narodnim muzeu cizi vlajku, si zasluži otroctvi. Dobře mu tak. Vsjo budět Ukrajina.

Ladik Větvička, hlasatel Mlade Fronty Fčil, Sosúa

—————————————————————————————————————————————-

Svobodná diskuse k textu přístupna tady.

—————————————————————————————————————————————-

POKUD CHCETE ZROBIT RADOST SOBĚ I AUTOROVI, POŘIĎTE SI JEHO KNIHY.

Nová kniha „PREZIDENTSKÉ KECY“ je připravena k objednání ZDE.

Koho téma zajímá, může si ji pořídit na E-shopu Knihu chraň, nebo si o ni napsat autorovi: ladislav.vetvicka@centrum.cz

Všechny příspěvky s Ladislav Větvička

Diskuze:

Napsat komentář