Zpět

V časech ohrožení se zvyšuje sexuální apetit. A to je dobře.

Text 10.5.202011 min Přehrát

Helena Máslová v rozhovoru mimo jiné říká:

  • Je jisté, že lidé, kteří nebudou unaveni z práce, budou mít větší sexuální apetit.
  • Reprodukční chování se zvyšuje v časech ohrožení, to z minulosti známe. Za druhé světové války byla porodnost vyšší než za první republiky.
  • Určitě se zvýší sexuální aktivita lidí, ale jestli to povede i k vyšší porodnosti, to závisí také na vitalitě a kondici těch jedinců.
  • Mnoho případů neplodnosti, které řeším v ordinaci, má třeba v pozadí chronický spánkový deficit.
  • Žijeme ve světě výkonu. Lidé také někdy považují početí za výkon…
  • Těhotná žena má většinou aktivnější imunitní systém.
  • Podíl neplodných žen je v české populaci opravdu vysoký, centra asistované reprodukce praskají ve švech.
Všechny příspěvky s Helena Máslová

Diskuze:

  1. Paní používá v rozhovoru termíny: „samozřejmě, určitě, je jasné, že, rozhodně bude, atd… “ mluví způsobem, že vše, co říká, je naprosto jasné, dané, vše bude, jak říká… Srovnávat první republiku a druhou světovou válku je strašná hloupost už proto, že je zde ohromné množství skrytých proměnných, které madam vůbec nereflektovala. Madam tvrdí, že je dobře, že se prý budou lidé ve velkém množit. Ono je snad lidí na planetě málo? Ono životní prostředí není dostatečně zničené a vyčerpané? Máme pořád tolik prostoru pro bezkonfliktní žití dalších sum lidstva? A opravdu se rozmnožují ti společensky přínosní… Madam by měla přestat sluníčkařit a zamyslet se nad tím, jaké žvásty mele.

  2. Děkuji za paní Helenu Máslovou. Neuvěřitelná studnice vědomostí, zároveň propojená s živlovou energií vody. Bohyně :). Jen doufám, že ji zde bude věnován větší prostor, je přínosem pro naši společnost.

  3. Pěkné žvásty plné dojmologií a naprosto nepodložených výroků. Dotyčná madam, která navíc otevřeně podporuje GENDER a občas píše do časopisu Regenerace je ukázková sluníčkářka, která si prostě žije ve své uzavřené bublině často pošahaných představ a ještě více přání. Co hlavně narostlo je sledování tvrdého porna napěchovaného těmi nejperverznějšími praktikami a domestikované sexuální násilí, sexuální šikana a sexuální vydírání. Lidé z krizových coronavirusových linek by mohli vyprávět.

Napsat komentář