Zpět

Češi zodpovidaju za kolonyzaci, bo robili černochum lněne košule

Text 12.3.2024

Tak sem si řikal, jaku cypovinu asi vymysli multykulturni marxisti, aby na nas hodili vinu za to, že kolonyjalni narody přinašaly pokrok narodum kolonyjalizovanym.

Pravda, někere kolonyjalni narody to nezvladaly, viz třeba Belgičani a jejich děsiva sprava Konga, Francuzi, keři trhali žabičkam nožičky a pojidali je ze šnekama, Ameryčani, keři bili indyjany a ničili je pomoci  ohnive vody, nebo Angličani, keři si sice možu připsat kladne body za vystavěni železnični a silnični infrastruktury v mnoha zemich, to všecko ovšem překryva celosvětovy trestny čin, kdy nedokazali smisit teplu a studenu vodu do jedne trubky a tak se fčil chudak kolonyjalizovany levu ruku spaři, pravu ruku zmrazi, čimž ma nepoužitelne obě dvě. Jak pak može plnit a překračovat plan ve sběru te bile vaty?

Naš narod Čecho-Slovaku se na takych prasarnach nepodilal, bo my zme mirumilovni (pokud se to netyka situaci, kdy nam kdosik usiluje o život, pak zme schopni hroznych věci).

A tak mě zajimalo, jak to asi bude dluho trvat, než jakasik multykulturni marksistycka potvora přijde na napad, že za to, že zme vzdělavali vzdalene země, zme aji my zodpovědni za ten kolonyjalizmus. A dočkal sem se. Jakysik hystoryk přišel s myšlenku, že: „…u českého vztahu ke globálnímu otroctví je třeba si uvědomit, že i my jsme byli součástí tohoto systému, dokonce jsme na něm profitovali. Například v pohraničí se vyráběly lněné košile, které se přes několik prostředníků dovážely do Spojených států amerických a tam je otrokáři dávali svým otrokům.“

Tak taku myšlenku vymyslet, na to je potřeba mnoha multykulturnich škol… Už je vam jasne, že lidi pod tlakem tohoto režimu su schopni čehokoliv?

Ladik Větvička, hlasatel Radia Universum, lněne plantaže Saaz

 

Všechny příspěvky s Ladislav Větvička

Diskuze:

 1. „Už je vam jasne, že lidi pod tlakem tohoto režimu su schopni čehokoliv?“

  Hmm. Ten „Jakysik hystoryk“ neni pod tlakem režimu, Laďo. Ten je pod tlakem ctižadosti, bo chce k temu režimu patřit, chce od profesora dostat jedničku a dobře placeny flek v nezyskovce …

 2. Ladiku, nejen košule. Hlavně ty skleněne korale, za ktere si ti kolonyzatoři kupovali načelniky a šamany !!!

  1. Ale na tak složitu suvislost žadny monokulturni ani multikulturni marxista nemože přijit. Ale pozor! Možná brzy přijdu na to, že Češi do Ameryky dodavali i džinovinu, takže su odpovědni aj za vybiti indianů 🙂 🙂

 3. Ladyku, fakt NE „multykulturni marxisti“.
  Fakt ne.
  To su enem cypi dobře futrovani mocnymi tohoto světa, bo oni su vhodni na maskovani toho bordelu, který někomu moc vyhovuje. Kery to všicko platí. Co tak korporatky, finance, … ?
  Ti Tvoji „marxisti“ su enem „šašci“ (bo se to jevi jako sranda, ale fakt sranda to vubec neni), taky chujovy nastroj na prosazení agendy. Taki hromosvod pro jine cypy.

 4. O naší mírumilovnosti svědčí slovo chcimír a jeho užívání i to, s jakým nadšením jsme se zapojili do zahraničních misí.
  Kolonie byly výsledkem objevitelských plaveb, které organizovaly námořní mocnosti tehdejší doby. Mezi ty jsme vzhledem k naší vnitrozemské poloze nikdy nepatřili. Mrzelo nás to, ale když o tom za 1. republiky mudrovali, nedokázali vymyslet, jak bychom se k nějaké kolonii mohli dostat. Navíc v té době byl už svět rozdělený.

Napsat komentář