Dušan Neumann
Evropa páchá hospodářskou sebevraždu. Její jediná naděje přichází zpoza Atlantiku
Dušan Neumann
Pokud EU začne tvrdě potlačovat svobodu slova, USA zahájí vůči ní a jejím představitelům sankce
Dušan Neumann
Poslední naděje pro mírové řešení v Gaze
4.10.2025
Větičky Ladika Větvičky
Ladislav Větvička
Od politika se chce, aby lidi bavil. Bavičem je i chaot, který si protiřečí v každé větě, notorický lhář, cynik bez zábran, fanatik anebo agresivní psychopat
Ladislav Větvička
Babiš není zlý a my všichni bychom si přáli, aby byl mnohem zlejší.
Ladislav Větvička
No vidite. A pak, že cesta Pepka Vyskoče alias Velkeho ruksaka byla uplně na hovno. Nebyla. Dostal medajlu.
Ladislav Větvička
Pevně doufám, že se za dva roky nezbavíme české koruny, nýbrž Petra Pavla
Ladislav Větvička
Ostatně soudím, že EU ve své lisabonské podobě musí být zničena!
Ladislav Větvička
Absence urgence pro nás může být fatální a mám obavy, že přes všechnu rétoriku tak skrz reálné skutky máme absenci té urgence
Bez vás to nepůjde
Podpořte nás prosím
Podpořte svobodu slova
ZDE Částka, potřebná na provoz
v červnu: 137 000 Kč
V červnu jste nás podpořili částkou: 33 812 Kč Děkujeme vám!
Tak jsem si vzpoměl na PŠM na vojně. Bylo to politické školení mužstva. Samé bláboly. Ale vyvstala jedna myšlenka Lenina. Světová revoluce musí proběhnout ve všech zeních najednou. Pokud lidé už nesnesou teror na nich páchaný tak už není kam ustupovat a svrhnout globální velkokapitál. A to bylo v roce 1917.
62 soudu Trumpovy lzi a paranoidni konspiracni spinu odmitlo, jen pan Neumann lze a spini dal. Doufam ze podpori i vcerejsi hitlerovske rabovani Capitolu.
Soudruhu Hanicku, tím hůř pro vás?
Vy za někoho mluvíte?
Dokážete se i podepsat, nebo jen kydáte hnůj ve své bezpečné anonymitě?
Český přislizlý ovčan ovšem v USA vidí božstvo.
Tím hůř pro nás.
Vážený pane Neumanne, děkuji Vám za Vaši informaci, která zapadá do mozaiky letošních podivných voleb v USA.
Přeji Vám veselé Vánoce a šťastný nový rok. Legračním soudruhům zde diskutujícím zase přeji návrat k jejich domovským listům, jako jsou AE News, Parlamentní listy, AC24, ad.- tam se ten zápach ztratí.
Nejvyšší soud USA zamítl žalobu amerického státu Texas zpochybňující vítězství Joea Bidena v prezidentských volbách. Šest soudců jmenoval Trump, pane Neumanne…Svobodné Universum Ach jo..
Dostat „živého“ člověka na Měsíc se zatím podařilo pouze kameramanům…… nebo se snad mýlím .. ????
Doufejme, že se všechny zásadní pochybnosti kolem voleb podaří přesvědčivě dokázat či vyvrátit. Jinak půlka USA zůstane přesvědčena, že jim vítězství bylo ukradeno, a druhá půlka nebude mít jistotu, že vyhrála právem.
?? Všechny soudy jsou špatné? zkorumpované? Nebo je to prostě tak ??
Nejvyšší soud USA odmítl žádost republikánských stoupenců prezidenta Donalda Trumpa, kteří požadovali přezkoumání výsledku voleb v klíčovém státě Pensylvánie.
Ale pan Neumann ví že se každý den přihlašují další svědci podvodů.
To myslíte vážně, kupředu do minulosti??
Je velkou tragédií, že je lidstvo nepoučitelné, opakuje stále stejné chyby, není schopno, mnohdy ani ochotno, poučit se z minulosti. Jako na apelplace stojí ve velkém množství před skupinkou pár jedinců, kteří mají ale moc a prostředky, jimiž to velké stádo ovládají a manipulují! Velkými a prázdnými hesly a frázemi dosahují u mnohých se sklonem k fanatismu rozdělování toho stáda na menší skupinky, které staví proti sobě, dosahujíc tak účelu neschopnosti sjednocení stáda proti nim!