Zpět

Mediální katastrofa

Text 28.6.2024

Kdo sledoval debatu mezi doposud nenominovanými kandidáty na prezidenta USA – poprvé v historii se něco takového přihodilo – musel nabýt jediného dojmu – katastrofa. Dementní stařec na práškách. Pokud nejsou šéfové demokratů také dementi, musejí sedět s hlavami v dlaních a vymýšlet jak se zbavit Bidena a kým ho nahradit.

Podle nejnovějších zpráv ze sociálních sítí, a i nejnověji z bašty demokratů MSNBC, Bidenovo vystoupení bylo čirou mediální katastrofou a není pro stranu jiné volby, než ho nahradit někým jiným. Je to též zasloužená katastrofa pro Bidenovy loutkovodiče skupiny vedené Barackem Obamou. Bohužel, zcela objektivně, Trump nenadchl také. Je to pořád sebestředný narcis, který se nedokáže oprostit od pocitu, byť oprávněného, ublíženosti. Moderátor Jack Tapper překvapil nestranností otázek a jen marginálními pokusy pomoci Bidenovi, byť musel vědět, že je to k ničemu. Trump toho nevyužil a stále omílal to samé, aniž přímo odpověděl na některé závažné otázky. Zcela se jim vyhnul. Třeba otázkám zaměřeným na sociální péči, jakými jsou vysoké náklady na péči o děti a budoucnost zdravotního pojištění penzistů Medicare. Stačilo říci na obvinění, že chce tohoto pojištění zrušit, že je to nesmysl. Bohužel se odpovědi zcela vyhnul.

A to nebyla jedna vykličkovaná otázka, kromě opakování, že pod jeho vedením se Americe vrátí její mezinárodní prestiž a domácí velikost, nenabídl žádný detailnější plán, kterým mohl Bidena zcela smést z pódia. Nelze ani sdílet názor konzervativních médií, že Trump by perfektní. Ve srovnání s Bidenem ano, ale na funkci prezidenta USA bylo jeho vystoupení zklamáním.

 

Všechny příspěvky s Dušan Neumann

Diskuze:

  1. Predpokladať, že voliči Bideta su lepší, ako ich idol, je hlupe. Svet sa v prdel obrací, vlastne obratil.

  2. Pro nás, kteří na to koukáme zvenčí, je to prašť jako uhoď. Senil, nebo psychopat. Naštěstí (nebo ke smůle?) v té zemi zla prezident jen máločemu skutečně vládne. Viděli jsme to za Trumpa a vlastně to vidíme i za toho stávajícího geronta.
    Je to jenom kino pro lůzu. Smutné kino pro tamní abonenty, fraška pro nezainteresované pozorovatele. Každopádně absurdní, Hejvl by mohl mít radost.

  3. Nová Země s Jiřím SAHARINEM VONDROU. https://www.youtube.com/watch?v=7T6DD8fjV-U . Zprávy z Galaxie – Oraa Nataru Shari . A film Apsuldistán ve velko městě+, či Kyberpank Velko městě, a film Oni Žijí. 1988 o z kryté hrozbě temných démonů bez proti kladů světelného temna, jen nejtemnějšího zvrhlejšího a nechutného a krutého , a masochistického démona, a obludní, a neskutečný hrozivý monstra a bestie, vytvořily falešnou nelidskou civilizaci a to v jiných vesmírem a kosmu na planetách Ganách, a Cha-osové temné bohové s tratily proti klady světelné temno, hodně černou magie, A mimo kosmický prostor v reálném skutečném světě. Ty Despace Kabalu, horory saw a hostel či horšího rambo do pekla a zpět, k věci Oni Žijí temný jejich démoni napadly tu civilizaci po pádu Atlantidy minulosti či přiletěly 10 století či jindy. v  historii. A manipulací mysli, školy kam chodí vaše děti siránci 6 let aš 14 let. A 15 let aš 25 teenageři. a Vysoká škola universitou 26 aš 45 let. A tisk manipulaci pravda je lež a lež zdokonalena. A policie žoldáci v filmu světě či úřady práce a továrny podvod aby sežrat vaše děti či mučit životní síle, či nad vele zrádci lidský jim pomáhají sportovci a herci a zpěváci cenu nejvinnější. A podporují temnotu tu nejhorší. A ubližují zvířátkům na planetě v divočině či v zoo, i vodní svět a cirkus, a útulky, či ubližují rostlinám, či živočichům v moři a  jezera oceány, atd. volby do senátu a kongresu jsou jen aby ovládat temný démoni Sikárové nejtemnější, a ty vyrobily Annnunaki simbionty v hvězdný bráně, a je chasové temný bohové mimo kosmos udělaly bohy, Sikárů a i annunaků, a  sedivých. A stávky či soudy nic nezmění nikdo je nepotrestá a váš dům a být ve malím městě a velko městě či vesnici vám ve mou odvedou velko města Kyberpank a tam Apsuldistánu zneužívat tajný my hnu sama nejsou vidět očima. A vaše děti vaše siránci musi jim udělat nový průkaz totožnosti. A sobě. A dům a být napsat doma na počítači tiskárně či papíru propiskou, dokument místo občanky a rodný list a cestovní pass a řidičský průkaz, a starosty poslal že dům je váš na stavební úřad, a ty državy vesnice kulaté domy a zahradou a z kleniky či umělohmotnou a  více budov a studny vodu atd.

  4. Politika USA je pro mě, který kdysi po večerech poslouchával hlas Ameriky rovněž hořkým zklamáním. Je stejná už dlouho, ale až teď je zřetelněji vidět, jaká vlastně je.
    Ale je to věc Američanů, koho si zvolí.

Napsat komentář