Dušan Neumann
Evropa páchá hospodářskou sebevraždu. Její jediná naděje přichází zpoza Atlantiku
Dušan Neumann
Pokud EU začne tvrdě potlačovat svobodu slova, USA zahájí vůči ní a jejím představitelům sankce
Dušan Neumann
Poslední naděje pro mírové řešení v Gaze
4.10.2025
Větičky Ladika Větvičky
Ladislav Větvička
Šéf henleinovských lančmítů nás nazval zaostalými elementy slovanského nacionalismu
Ladislav Větvička
Okamurův „chirurg z dovozu” se zhmotnil a pokoušel se na ulici nožem odoperovat jednomu Britovi jeho hlavu od těla
Ladislav Větvička
Z kouření se postupem let stala chudinská záležitost a všechno, co je potěšením obyčejných chudých lidí, musí být zničeno
Ladislav Větvička
PePa s IQ107 znesvětil jedno z nejsvatějších míst Moravy
Ladislav Větvička
Od politika se chce, aby lidi bavil. Bavičem je i chaot, který si protiřečí v každé větě, notorický lhář, cynik bez zábran, fanatik anebo agresivní psychopat
Ladislav Větvička
Babiš není zlý a my všichni bychom si přáli, aby byl mnohem zlejší.
Bez vás to nepůjde
Podpořte nás prosím
Podpořte svobodu slova
ZDE Částka, potřebná na provoz
v červnu: 137 000 Kč
V červnu jste nás podpořili částkou: 64 815 Kč Děkujeme vám!
A pohádka o svobodném (nejen) zemědělském podnikání v EU skončí tím, že v zájmu posvátního Green Dealu dostanou dotace za to, že nebudou nic dělat :o)
autor je zrejme na jedno oko slepy, nejak si nevsiml ze USA vydava na agrarni subvence kolem 25 miliard $ rocne, dale si nevsiml, ze subvence se praktikuji jeste i jinak nez primou platbou, napriklad dlouholetou manipulaci kreditnich uroku smerem dolu, v porovnani s tim je 25 miliard $ pakatel. Napriklad subvencovana bavlna v USA zlikvidovala vetsinu pestitelu centralni Afriky, podobne jako subvencovany vyvoz drubeze z EU ( kureci prsa a stehna sezere Evropan, zmrazeny zbytek poslou do Afriky) tam zlikvidoval pestitele drubeze. Temer vzdy je to tak, ze zlodej krici „chytte zlodeje“
Ovsem tenhle vypotek :
„Vláda USA věrná principu volného trhu“
je zraly na Dr.Chocholouska, z koho si autor dela blazny?
ono zvanit o volnem trhu a praktikovat ho je totiz rozdil.
Tak ono by bylo hezké, kdyby Trump jednal „unilaterálně“ a nechal Evropu Evropě. Stáhl z ní své okupační armády, vyklidil všechny vojenské základny na cizím území, vypakoval všechny své špiclovací a další tajné služby, přestal financovat zahraniční subverze, zrušil Nato a přestal se vměšovat do cizích věcí. Pak ať si tam za louží dělá co chce.