Dušan Neumann
Evropa páchá hospodářskou sebevraždu. Její jediná naděje přichází zpoza Atlantiku
Dušan Neumann
Pokud EU začne tvrdě potlačovat svobodu slova, USA zahájí vůči ní a jejím představitelům sankce
Dušan Neumann
Poslední naděje pro mírové řešení v Gaze
4.10.2025
Větičky Ladika Větvičky
Ladislav Větvička
Od politika se chce, aby lidi bavil. Bavičem je i chaot, který si protiřečí v každé větě, notorický lhář, cynik bez zábran, fanatik anebo agresivní psychopat
Ladislav Větvička
Babiš není zlý a my všichni bychom si přáli, aby byl mnohem zlejší.
Ladislav Větvička
No vidite. A pak, že cesta Pepka Vyskoče alias Velkeho ruksaka byla uplně na hovno. Nebyla. Dostal medajlu.
Ladislav Větvička
Pevně doufám, že se za dva roky nezbavíme české koruny, nýbrž Petra Pavla
Ladislav Větvička
Ostatně soudím, že EU ve své lisabonské podobě musí být zničena!
Ladislav Větvička
Absence urgence pro nás může být fatální a mám obavy, že přes všechnu rétoriku tak skrz reálné skutky máme absenci té urgence
Bez vás to nepůjde
Podpořte nás prosím
Podpořte svobodu slova
ZDE Částka, potřebná na provoz
v červnu: 137 000 Kč
V červnu jste nás podpořili částkou: 33 812 Kč Děkujeme vám!
Pani Kociánová, divam se a poslouchám Vas.
Jste JEDNICKA!
Nejenom krasna žena ale i chytra!!!!
Jen tak dále!!!!!
https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/clanek/takhle-se-zpochybnuji-volby-v-bananove-republice-rekl-exprezident-bush-40347063
https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/clanek/napadli-jeho-mozek-internetovi-podivini-amerika-se-podivuje-nad-chovanim-sveho-prezidenta-40346925#seq_no=8&dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.web.nexttoart&dop_req_id=IMoNTx3210Y-202101060840&source=article-detail
Dotaz pro Martinu Kociánovou a pro Annu Hogenovou:
Nedokážtu si vysvětlit, proč Němci vyvolali takovou zrůdnou 2. světovou válku – kde se v nich vzali tyto schopnosti a proč tento mor zachvátil celý německý národ? Co se dá se od Němců očekávat v budoucnosti? Neberte to prosím politicky, co je to v nich co způsobilo tuto historii?
O čem to svědčí? Že soudní systém v USA není funkční. Jestliže se porušuje ústava a nejvyšší soud zamítne žalobu a považuje jí za bezpředmětnou, znamená to že právo a spravedlnost není norma, kterou je potřeba dodržovat. Známe to z dob socialismu kdy vláda jedné strany používala právo jako další nástroj totality! Zdá se, že demokraté v USA se rozhodli převzít moc podvodem a soudy s cela záměrně nekonají, přestože důkazy jsou k dispozici!
Kde jsou prosím ty tisíce podvodů??? ticho
https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/clanek/trumpa-opousteji-verni-republikani-nakonec-priznali-bidenovu-vyhru-40345295#source=hp&seq_no=16&dop_ab_variant=0&dop_req_id=z5H2NuEob2V-202012160710&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz
https://www.novinky.cz/volby/usa/clanek/americky-ministr-spravedlnosti-barr-podal-demisi-40345223#dop_ab_variant=0&dop_req_id=cnp3mfHiAth-202012150646&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&source=hp&seq_no=4&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz ?????? PLEASE!
Opravdu to počítáte? A jak?
A obratem Nejvyšší soud USA (s převahou konzervativních soudců) tuto „brilantní“ žalobu zamítl jako bezpředmětnou.
Jestli dobře počítám, je to už 52 žaloba, kterou soudy Trumpovi zamítly. Trumpův tým právníků nepředložil jediný důkaz volebního podvodu. Naopak například v Pensylvánii jediný doložený pokus hlasovat za mrtvého má na svědomí volič Trumpa.