Dušan Neumann
Evropa páchá hospodářskou sebevraždu. Její jediná naděje přichází zpoza Atlantiku
Dušan Neumann
Pokud EU začne tvrdě potlačovat svobodu slova, USA zahájí vůči ní a jejím představitelům sankce
Dušan Neumann
Poslední naděje pro mírové řešení v Gaze
4.10.2025
Větičky Ladika Větvičky
Ladislav Větvička
Šéf henleinovských lančmítů nás nazval zaostalými elementy slovanského nacionalismu
Ladislav Větvička
Okamurův „chirurg z dovozu” se zhmotnil a pokoušel se na ulici nožem odoperovat jednomu Britovi jeho hlavu od těla
Ladislav Větvička
Z kouření se postupem let stala chudinská záležitost a všechno, co je potěšením obyčejných chudých lidí, musí být zničeno
Ladislav Větvička
PePa s IQ107 znesvětil jedno z nejsvatějších míst Moravy
Ladislav Větvička
Od politika se chce, aby lidi bavil. Bavičem je i chaot, který si protiřečí v každé větě, notorický lhář, cynik bez zábran, fanatik anebo agresivní psychopat
Ladislav Větvička
Babiš není zlý a my všichni bychom si přáli, aby byl mnohem zlejší.
Bez vás to nepůjde
Podpořte nás prosím
Podpořte svobodu slova
ZDE Částka, potřebná na provoz
v červnu: 137 000 Kč
V červnu jste nás podpořili částkou: 64 815 Kč Děkujeme vám!
Bilina, ty hadam jsi byl jeden z tech co tvridli, ze Trump nema podporu a pak byl zvolen 😀
Hele, lidem jako ty uz davno neverim, nejak nepochopili, ze uz neni rok 2000, kdy lidi veri pruzkumum a svazalkum jako ty co je pak chodi po cele republice sdelovat 😀
Jste k smichu, jako jste lidi jako ty byli v 80letechm, proste svazacci co se nikde nedokazali uchytnout, tak proste jenom kazali pravou viru 😉
Ale to, ze mas pocit, zemusis dokola psat ukazuje, ze uz ztracite pocit sebejistoty, kdysi jste pouze napsali jednou, ted mate potrebu psat uz na cokoliv, az to pakl ve vysledku v tom mnozstvi zacina byt smesne, a trapne, ze to spise dela opak toho co chcete 😀
Jiri Bilina – souhlasím! Je to podobné jak u nás s Andrejem. Ten se svezl na vlně nadbytku a kam to dovedl. ☹️
Ale notak, kluci… Kdo nedodal jediny argument byl sam autor, pan Neumann. A co se „komousskych blabolu“ tyce… 😉
Trumpa podporuje uz jen 36% Americanu a 16% Kanadanu. V zapadni Evrope je jeste horsi. Chtel bych vam namisto trumpetackych castusek, ktere tak silne pripominaji komunistickou propagandu, doporucit cetbu jakychkoliv zapadoevropskych KONZERVATIVNICH casopisu. Treba renomovaneho britskeho The Economist. Tupe propagandy a’la Neumann jsme uz veru zazili dost…
Bilino vem si prášky a uklidni se. Tvoje pomatené komoušské blábolení nikoho nezajímá, tak se trapácky nevnucuj. Svoje komoušsky bláboly nabízej nějakému braku, který se věnuje bolševické propagandě třeba Alarmu ??
Líbí se mi, jak Jiří Bílina prská a nedodá žádný reálný argument.
Díky.
Jeste takova drobnost: kdyz nekdo napise clanek s nazvem „Pravda o prezidentovi Trumpovi“, pripomene uz ten nazev stare, blbe casy propagandy nazyvane „Pravdou“.
Pak si clanek prectete a ona je to fakt jen ta propaganda, navic pekne hloupa…
Nebo snad stabilni genius opravdu postavil „prekrasnou betonovou zed od oceanu k oceanu za mexicke penize“?
Obnoveno bylo jen nekolik set kilometru existujiciho plotu, navic za penize americkych danovych poplatniku.
(Pokud ma redakce zajem, rad napisi kompletni polemiku). 😉
Tohle prosim natocili republikani z The Lincoln Project. 🙂
https://www.youtube.com/watch?v=2uLJkpH__os
Jmenovce, zkus sledovat zpravy.
https://www.youtube.com/watch?v=r3hgsAXbvWc
Zoufalstvi s jakym se snazi Trumpetisti obhajit sveho Vudce zacina byt skutecne komicke. Napriklad ta mexicka platba za zed na hranici s Mexikem byla lez od sameho zacatku. Vedeli to vsichni, vedel to i Trump. Nova NAFTA je prakticky stejna jako stara a zadnou zed nezaplatila. Jako Kanadan o tom cosi vim… 🙂
Trump prevzal uz roky stabilne rostouci ekonomiku a klesajici nezamnestnanost. Vezl se 3 roky zadarmo, chvastal tim jako by to byla jeho zasluha a pri prvni krizi podelal co mohl. Narcis ktery sam sebe prohlasuje za „stabilniho genia“ a odmita se ridit radami odborniku by nemel delat ani zachodovou babicku.
DÍKY DUŠANE, vidíme to stejně. (y)
Skvělé ! Díky !
Děkuji za info „zevnitř“.
Takové zhodnocení se u nás nedozvím
ze žádného zdroje, bohužel.
Konečně rozumný náhled na osobu a činnost pana Trumpa!