Zpět

Grétina penisová teorie relativity

AUDIO 7.6.20234 min Přehrát

Dobrý den, vážení posluchači Rádia Universum, dnešní, aktivistické téma, by se mohlo některým z konzervativně prudérních posluchačů zdát poněkud odvážné až nemístné, ale protože jej na svém twitterovém profilu otevřela světově uznávaná švédská celebrita mezi aktivisty, Gréta Thunbergová, je třeba se k této otázce seriózně postavit a v signálech Michala Gulyáše ji náležitě okomentovat.

Tak tedy; Gréta na svém twiterovém účtu napsala, že zhoršující se životní prostředí má vliv na zmenšování mužských penisů. To, jak sami uznáte, je alarmující postřeh, a Rádio Universum nepodceňuje vážnost problému. Proto jsem vedení média nabídl, že na své osobě budu aplikovat přezkoumání tak, abychom mohli seriózně odpovědět číselnými fakty. O pomoc jsem požádal svou životní partnerku, ale hned na začátku výzkumu se vyskytla jedna těžkost. Moje paní se omluvila z účasti s tím, že vzhledem k tomu, že se mnou žije každý den, a již poměrně dlouho, nemůže zaručit relevantní data. Požádal jsem tedy manželku o povolení pravidelného přezkumu od sousedek z okolních domů, což se nesetkalo z její strany s pochopením, ale naopak s nepochopitelným opovržením, vzhledem k tomu, že jde o vědeckou otázku.

Situace tedy vzala krátký konec. Výzkum skončil dříve, než začal. Ještě před tím, než jsem oznámil vedení Rádia Universum svou rezignaci na tento úkol, pokusil jsem se použít metr. Ovšem, podle příkladu naší vlády, máme doma dvojí, až trojí metr, takže výsledky by nebylo možné považovat za průkazné.

Ve chvíli hořkého zklamání jsem tedy navštívil restaurační zařízení v naší vesnici a u stolu se svěřil kolegům pivařům o svých těžkostech. Jistý, nejmenovaný mistr zednický, častý návštěvník hospody, mě přivedl náhodně na teorii relativity, když řekl, „že u malýho chlapa je i malý penis velkou ozdobou,“ a mně se hned rozsvítilo, jako Albertu Einsteinovi, pro jeho definici vzorce E = mc2.

Vysvětlení je tedy jednoduché a vědecky podložené teorií relativity. Jestliže slavná aktivistka ohmatávala, nebo i jinak používala mužské penisy od raného dětství (např. od 2, 3, 5 let), pak jí logicky, vzhledem k vyspívání a růstu těla, může připadat, že se penisy zmenšují. Jedná se tedy o klamný pocit, který nemá se skutečností nic společného. Stejným pocitem prý, podle neověřených zdrojů, trpěla po konci kariéry i dramatická umělkyně Cicciolina, jejíž umění si jistě pamatuje většina dnešních šedesátníků ze zakázaných videokazet z minulého režimu. Ta údajně tvrdila, že pět penisů najednou je pro ni méně než před dvaceti lety.

Loučím se tedy s vámi, drazí posluchači Rádia Universum s doporučením, abyste při jakékoliv narážce na velikost penisu oponovali vzorečkem E = mc2, což je, myslím, dostatečně pochopitelné vysvětlení, které nám poskytl už velký génius vědy Albert Einstein.

Pěkný den, večer, noc, či jitro vám přeje Michal Gulyáš.

Všechny příspěvky s Michal Gulyáš

Diskuze:

Napsat komentář