Ivan Hoffman
Politika proměnila Havla z pacifisty v militaristu, z idealisty v pragmatika
Ivan Hoffman
Stavět, anebo bořit?
Ivan Hoffman
Válka volným stylem
Větičky Ladika Větvičky
Ladislav Větvička
Od politika se chce, aby lidi bavil. Bavičem je i chaot, který si protiřečí v každé větě, notorický lhář, cynik bez zábran, fanatik anebo agresivní psychopat
Ladislav Větvička
Babiš není zlý a my všichni bychom si přáli, aby byl mnohem zlejší.
Ladislav Větvička
No vidite. A pak, že cesta Pepka Vyskoče alias Velkeho ruksaka byla uplně na hovno. Nebyla. Dostal medajlu.
Ladislav Větvička
Pevně doufám, že se za dva roky nezbavíme české koruny, nýbrž Petra Pavla
Ladislav Větvička
Ostatně soudím, že EU ve své lisabonské podobě musí být zničena!
Ladislav Větvička
Absence urgence pro nás může být fatální a mám obavy, že přes všechnu rétoriku tak skrz reálné skutky máme absenci té urgence
Bez vás to nepůjde
Podpořte nás prosím
Podpořte svobodu slova
ZDE Částka, potřebná na provoz
v červnu: 137 000 Kč
V červnu jste nás podpořili částkou: 33 812 Kč Děkujeme vám!
Tak Vaclav Havel by neinvestoval do spolecnosti Amplify (tyrani zvirat, kterezto je nelegalni / genove terapie), ktera je soucasti spolecnosti nelidi, kteri investuji do valky – Mordor z nazvem Battelle – na kterou cekaji. Jinak by do ni neinvestovali. Maji statni zakazky… a liji se do nich penize od zajmovych skupin (ngos)… ctete zde:
http://necenzurovanapravda.cz/2024/07/dalsi-alarmujici-napojeni-trumpova-budouciho-viceprezidenta-jd-vance/#comment-67509
Ivane Hoffmane, je mi z Vás smutno…asi obřadně znehodnotím Vaši LP….
On měl Havel charisma? Jsem si nějak nevšimla.
To nás bude víc.
Já bych zase takový rozdíl mezi mladým a starým Havlem nehledal. Hezké rčení na to měla moje babička:
Kdo zraje pro šibenici, ten se neutopí …
Amerika pořád je světový vládce s „demokratickým“ klackem na ty, co se nepodřídí americkým zájmům. Jen tím klackem už nechce mlátit Rusy, ale Jemence a chystá se na Irán a Čínu.
Změna požadavků přicházejících z USA je tak velká, že mají evropští politici potíže s přijmutím všech těch novinek. Zatímco v USA se vedení vyměnilo v Evropě jsou to stále ti samí politici, těžko mohou najednou začít propagovat názory, které se snažili potlačit. Ale snaží se. Už vyčítají Rusku, že nechce příměří, mluví o nutnosti zvýšit náklady na zbrojení…