Ivan Hoffman
Politika proměnila Havla z pacifisty v militaristu, z idealisty v pragmatika
Ivan Hoffman
Stavět, anebo bořit?
Ivan Hoffman
Válka volným stylem
Větičky Ladika Větvičky
Ladislav Větvička
Od politika se chce, aby lidi bavil. Bavičem je i chaot, který si protiřečí v každé větě, notorický lhář, cynik bez zábran, fanatik anebo agresivní psychopat
Ladislav Větvička
Babiš není zlý a my všichni bychom si přáli, aby byl mnohem zlejší.
Ladislav Větvička
No vidite. A pak, že cesta Pepka Vyskoče alias Velkeho ruksaka byla uplně na hovno. Nebyla. Dostal medajlu.
Ladislav Větvička
Pevně doufám, že se za dva roky nezbavíme české koruny, nýbrž Petra Pavla
Ladislav Větvička
Ostatně soudím, že EU ve své lisabonské podobě musí být zničena!
Ladislav Větvička
Absence urgence pro nás může být fatální a mám obavy, že přes všechnu rétoriku tak skrz reálné skutky máme absenci té urgence
Bez vás to nepůjde
Podpořte nás prosím
Podpořte svobodu slova
ZDE Částka, potřebná na provoz
v červnu: 137 000 Kč
V červnu jste nás podpořili částkou: 33 812 Kč Děkujeme vám!
Ivane si kanón…👍🙏😉bravurní shrnutí reality.
Poslední tři věty jsou ale zcela zásadní a to nestojím na žádné straně. Putin ač vykreslený jako netvor, tak všichni co ho nemaj rádi, zachránil životy skoro celý planety… Co byl jeden z cílů Globalistů, Ti co budou vládnout a nechaj si pár otroků, depopulační plán, chápu neví to hodně lidí, ale právě těch se to týkalo…
Globalista a Vyvolený jsou jedno.
Jsou to paraziti a geniální manipulátoři, nejsou to lidské duše, i když chodí v našich tělech… Software (duši) mají jinou… Jsou rychlý mazaný skoro bezemoční, je to geniální Bojovej stroj … Bez ❤️, umí o tom sladce vyprávět, ale je to jen fígl… Pan premiér a celá jeho parta válečných štváčů a dalších kolaborantů…
Žijeme pozpátku a Teď ta bublina iluze a kouzla praskla…
Přeju si jediný, ať se stádu rozsvítí a vidí v plný nahotě jak s nimi voraj… A ještě jednu, nechat se vochcat, není prohra…
Je to příležitost na pár facek a výsměch a to je nejlepší satisfakce a sladká odměna…
Vlastně všechny systémy včetně demokracie a konče náboženstvím vymyslel asi kdo 😉😂🍺🤕👿🙏🍀…
Tak bacha na to…
Sami se narodíme a sami umřeme… Jsme tu na návštěvě…
Věnuj pozornost parazitovi a má tě… Pak pár facanů a tak pořád dokola, dokola, dokola😉
Zazvonil zvonec a pohádky je konec…
Ke slovům p. Hoffmana bych měla několik výhrad – mimo jiné, že i ON „porcuje“ medvěda podle svého uvážeí a nehledá, co s ním zamýšlejí jeho pořád ještě majitelé – Rusové, pak třeba jeden a opravdu nesmyslný, resp. nepromyšlený předpoklad:
„Obnovovat výrobu toho, co se dováželo, je byznysová příležitost, která rychle nastartuje reálnou ekonomiku“.
Rychle???
Skutečí odborníci to vidí naopak. Obnovit ztracené, bude trvat možná desetiletí, ne-li víc.
Co se týká průmyslu – téměř všechno Spojené státy dovážely – tedy postavit fabriky, vyrobit stroje, zaškolit dělníky, navázat nové obchodní vztahy – to opravdu není týdenní záležitost.
A to všechno za řízení nevyspytatelného prezidentaTrumpa? Naivní.
Pan Trump zvýšil cla a dělal opatření k návratu výroby do USA už ve svém prvním období, jasně o svých záměrech informoval před volbami. Ovšem u nás se o jeho volebním programu a slibech nic nepsalo, novináři se soustředili na jeho obviňování a soudní spory.
„Ztráta exkluzivity neznamená, že byl problém vyřešen“.
Naopak, dokud byl problém v centru pozornosti médií, nebylo možné ho reálně řešit. Teprve marginalizací, vyšuměním problému, se otevírá možnost problém efektivně a racionálně vyřešit.
Jděte už s tou Ukrajinou taky do ****** i tady na Rad.U.
ten článek není o ukrajině, spíš právě o vaší reakci 🙂
Putin si vezme Krym a Novorossiju. Tu ukradl syfilitik Lenin a Krym ukradl alkoholik Chruščov. Podívejte se na mapu co byla Novorosija. Sahala od Oděsy, (založené Kateřinou Velikou) až po Charkov. Poláci si vezmou svoje původně polská území, taktéž Maďaři a Rumuni. Ukrajincům zbyde Kyjev a území kolem něj. To bude neutrální a demilitarizované. Co Ukrajinci udělají se zelinářem, to nevím. Nejspíš ho ubijí.
Celkom logické slová.
Ovšem – delenie si rozdrbaného rozkradnutého územia osídleného nasratými chudákmi, to je ….. na hovno.
Rusku vyhovuje územie so zaručenou a kontrolovanou NEPRÍTOMNOSŤOU jediného vojaka NATO.
Samotné územie je za trest.