Ivan Hoffman
(Ne)podat ruku zlu
Ivan Hoffman
Kolik lidí je tak akorát?
Ivan Hoffman
O dobrých úmyslech fanatiků
Větičky Ladika Větvičky
Ladislav Větvička
Petr Pavel nemůže v žádném případě odejít od Ústavního soudu jako vítěz.
Ladislav Větvička
Prezidentovi rozšlapali bábovičku
Ladislav Větvička
Nohavica byl vykostěn z pořadu ČT. Česká televize tedy zavedla cenzuru. K čemu pak takový paskvil potřebujeme?
Ladislav Větvička
To su věci, Vašku, co? Žanťak za tvoje prachy rajzuje po světě a eště se hada s Vlastičkou…
Ladislav Větvička
Jakkoli ten připad vypada srandovně, opět to ukazuje na aroganci debilnich uředniku, keři maju pocit, že konaju dobro
Ladislav Větvička
Očekávat, že po volbách může přijít politická elita jiné kvality je podobně naivní, jako očekávat, že jinou nádobou naberu z moře vodu, která nebude slaná.
Bez vás to nepůjde
Podpořte nás prosím
Podpořte svobodu slova
ZDE Částka, potřebná na provoz
v červnu: 137 000 Kč
V červnu jste nás podpořili částkou: 127 552 Kč Děkujeme vám!
A Gren Dal a Evropská unie, Evropa a WHO světová zdraviotiská organizace, a Farmaceutické společnosti satanistů Kabala despace. Iluminati či Žido zednáři Annnunaci a Archonti a další Izrael podzemí, a Ukrajina Podzemí. A lide robitá biologická těla nevidí vše a kdo lže. a politice a sekt. Distupie Orwela , Apsuldistán film. A nejen hloupí ale zabíjet mezy sebou klny a rodiny a přátelé. A Hunder Games, a skenování mysli člověka na pomyslí zádná svoboda myšlení. A kruté temné tresty démonů. A zákaz spalovacích motorů všech strojů je auta či lodě na řeku a či letadla a očkování nano sondy technlogie a či sterilita a dalšího konec fotbabu a hokej a košiková mičem NBA. 2
Dojemný článek, ale asi měl být adresován Putinovi, který svou agresí na Ukrajině s bombami a masakrování civilního obyvatelstva začal a tak rozkolísal relativní evropskou bezpečnostní rovnováhu.
Opravdu nevidíte rozdíl mezi útočnou a obrannou válkou?
Tak pod toto sa podpíšem :… ,, Díky politikům žijeme v iluzi, že jsme součástí něčeho velkého, historického, co musíme osobně sdílet a řešit“…
Od začátku tohoto roku vôbec nesledujem správy – TV, rádia, noviny a predovšetkým sociálne siete, len v hrubom zmysle a mám spokojný život. Ako sa dávnejšie vyjadril profesor Robejšek, to čo nemôžeš osobne ovplyvniť je zbytočné, aby si sledoval a teda sa rozčuľoval.
A pánu Hoffmanovi prajem ostré pero.
Prajem všetko dobré – chcimír Michal Saso
I když něco nemůžete ovlivnit, pokud o tom víte, můžete se tomu vyhnout.
Ivan Hoffman je skvělý a inteligentní člověk. Byl bych rád, kdyby právě takoví lidé jako je on nám vládli.
Myslím, že mezi ‚preventivním‘ zabíjením, jak to praktikují USA a zabíjením v sebeobraně, jak to praktikují napadené státy je rozdíl. Dávat na stejnou úroveň vraha a oběť, která si dovolila se bránit, jak to proklamují někteří křesťané odporuje mému smyslu pro spravedlnost. Tím spíš, že to nejhlasitěji tvrdí pokrytci, kteří neváhají vyzývat do útoku, když se jim to hodí.
Dobrý den,nejsem člověk,který by vyhledával diskusní příspěvky,ale pana Hoffmana poslouchám už od doby, kdy měl ráno pořad na čr a s otcem jsme ho rádi poslouchali. Jeho svěží, názorově podle mého nestranné, ale věcné posouzení, mě vždy potěšilo s tím ,že existuje ještě pořád někdo, kdo se v guláši názorových tlaků dokáže v základních faktech orientovat. Rád cestuji a zatím sem po celém světě potkal skvělé lidi ať v Rusku,Ukrajině,Maroku,Tunisku,Vietnamu…V dnešní době,kdy se kupují granáty jako o závod, mě děsí, že na někoho ty granáty dopadnou a roztrhají ho na kusy. V mediích je to podávané,že to tak je správně(Gaza,Irán,Venezuela..) a to je pro mě nepřijatelné. Děkuju panu Hoffmanovi za připomenutí lidskosti.
Voják pouze zmáčkne spoušť. Skutečným vrahem je politik, bez kterého by nevzlétla letadla, nerozjely se tanky, nevypluly křižníky. Jeden politik by samozřejmě sám vražednou mašinérii nerozpohyboval.
>>>> A tomu politikovi dá právomoc zabíjať OBČAN , správne OVČAN – pretože ovce nevedia, čo činia. Ovce idú voliť, a zvolia zabíjanie, okrádanie, vakcínovanie, ……..
Ne. Pan Trump před volbami války kritizoval a tvrdil, že je ukončí a ve svém prvním období také žádnou nezačal a podařilo se mu dojednat konec války v Afganistánu, takže nebyl důvod mu nevěřit. Ted si to vynahrazuje. Voliči zvolili vlka v rouše beránčím:)
Je to tak. Proč tyhle obecné fráze v demokracii. Pan Hoffman to asi myslí dobře, a vyváženě, ale jasné hlasy jsou u nás vzácnější než vltavíny. Premiér jedné země čekal 40 let na dobře uzrálého prezidenta druhé země, aby mohl napadnout zemi, která mu stěžuje okupaci třetí a čtvrté.
Jeho text trochu připomíná festival politické písně v Sokolově. 😉
Hoffman, při svém projevu z bezpečné vzdálenosti ,jakože ne bomby ,ale vyvražďování po desítitisících asi nevadí ,se stává vítězem ceny za pokrytectví. Už asi při své bohorovnosti zapomenul na beznadějnost v totalitách , jako jsou ty komunistické nebo teokratické. https://www.youtube.com/watch?v=RSWhekCyTQc
Zapomněl jste na oběti prosazování „totalitní demokracie“ made in USA a také jich nebylo málo po celém světě. To často způsobilo paradoxně ještě brutálnější totality po konfliktu než před konfliktem.
Pro vaši informaci , i bez zásahů USA se to po světě brutálně mlelo a zabíjelo od nepaměti . Jen nyní za vše může najednou jen USA a Trump.
bez zásahů USA se to po světě brutálně zabíjalo NEDEMOKRATICKY. Bez súhlasu oviec.
Dnes ovce DEMOKRATICKY zvolia politikov – a politici zabíjajú absolutne DEMOKRATICKY. Teda správne.
Ne. Izrael za USA v ničím nezaostává. Ti ostatní jsou daleko pozadu.
Ta „komunistická totalita“ byla reakcí na kroky „mírumilovného“ „demokratického“ Západu, který po prohrané II. světové válce zahájil studenou válku, aby zničil socialismus, když se mu to nepovedlo v proxy válce skrze Německo a státy, které se k němu přidaly.
A včil mudruj!
Válka je vůl
Smutná pravda!