Zpět

Co nás čeká?

VIDEO 30.12.2023

Všechny příspěvky s Martina Kociánová

Diskuze:

 1. „A pomuže to ?“

  Keď ma naháňal medveď, tak sa ten medveď POŠMYKOL, spadol, a mne to pomohlo ujsť.

  On sa pošmykol preto, že ja som bol posraný od strachu.

 2. Mile radio Universum,
  dekuji vam za vse, za uzasnou praci, super hosty. Proste za to, ze jste tady s nami….poucite nas, pobavite, nutite k zamysleni, otevirate nam nejen oci, ale take srdce.
  Jste mou drogou, potrebuji vas proste slyset = mam vas rada ❤️ , drzte se a drzte i nas !
  s uctou Karla z Marianskych Lazni
  P.S. a PF 2024

 3. Martino, já děkuji vám a vašim kolegům novinářům ,kteří mají čest v srdci a jsou s námi

 4. Děkuji vám za to co děláte a jak. Všem vám, kteří se na vysílání podílíte i vašim blízkým přeji do toho nadcházejícího roku vše to nejlepší a ať je ten rok pokud možno lepší než byl tento končící .

 5. Vyslovuji „jen“ prosté děkuji za vše, co pro nás děláte. Také já Vám a všem, kdo se na vysílání podílí, přeji požehnaný nový rok plný zdraví, skvělých hostů a skvělých nápadů.❤🍀

  1. Mnohokrát děkuji za Vaší skvělou práci, přeji klid a pohodu v příštím roce, jdu do toho s Vámi! Zdravíčko a štěstíčko!🍀❤️

 6. Martino,
  moc Vám fandím a doufám, že Vás nikdo neodradí od Vaší úžasné práce.
  Jste světlý bod žurnalistiky.
  Mějte se moc hezky a děkuji.
  Václav

 7. Milá Martinko, nesmírně si vás vážím. Díky moc za všechno i za to, jak nám přejete, abychom se měli dobře a něco pro to dělali. Žijeme v rozpolcené době, pravda se nenosí.

 8. Jsem naprosto nadšený! Konečně skutečný moderátor(ka). Profesionální, inteligentní. Jaký to rozdíl oproti Xaverovským typům…
  Kvalitní člověk v nejlepším slova smyslu. Obdivuji její odvahu a vůbec osobní statečnost. Mám tím pádem ale hned strach. Strach z toho, že bude zadupána, pošpiněna. Ach bože, ať nám vydrží! Ať nám ji nechají.

 9. Páni, to je kočka. Martinka nám zraje jako víno… Musel jsem si to pustit dvakrát, poprvé jsem totiž jen zíral, nevěda, co chtěl, na vše vůkol zapomněl. Napodruhé už jsem zapojil i uši a je také po čertech chytrá, skvěle se ptá, je prostě naše. Velký dík!

Napsat komentář