Zpět

Upleteme si budoucnost?

VIDEO 24.9.2022

Všechny příspěvky s Martina Kociánová

Diskuze:

 1. Vážená paní Martino, jste obdivuhodně přesná, sarkasticky pravdivá a věcná, inu jako většinou – pokud se nejedná o rozhovor s někým, Tehdy se jedná o velice distingovaný přístup s báječnou konerzací , terfnými a výstižnými konstatováními, s velice zajímavými lidmi….a navíc se na Vás tak krásně kouká. 🙂 Přeji mnoho dalších inspirací. Díky i za Váš úžasný zpěv. 🙂
  Radek F.

 2. Se svetry určitě souhlas, ale ty roušky s beruškami nebo třeba králíčky pomáhaly aspoň částečně do doby, než se rozjela výroba respirátorů. Člověk, který nedostal do obličeje kýchanec s plnou várkou virů od člověka bez roušky, buď neonemocněl nebo mohl mít aspoň slabý průběh.

 3. Martino, vtipné a výstižné zároveň! Ráda vás poslouchám. Díky Lucie Bartoničková

 4. Oni nás kopú do riti (a občas do hlavy), a my si z toho robíme srandu. A oni potom majú srandu z nás.

 5. Vážená paní Martino,

  jako vždy skvěle vystižena neveselá skutečnost, podáno navíc s šarmem, inteligencí, vtipem. Moc děkuji za Vaši práci.

  Eva K.

 6. Martiny si vážím za to že opravdu v tom nejela ale těch kašparů co se připomněli je víc než lidí.

 7. Zdravím Martino, díky za Váš jemný sarkastický humor…myslíte si, že už konečně to s někým pořádně hne, aby se začaly dít tolik potřebné změny a zároveň se nastavila jistota, kde jsou hranice, přes které už nikdo nebude ochoten jít..? Mnoho sil a Vašich tolik potřebných postřehů.. přeje Drahoslava C.

 8. Martino, gratuluji. Bravo,bravo,bravo.Shrnula jsi to dění posledních let skvěle!!!!! Bavila jsem se královsky, ač ta realita je smutná. Sleduji tě dlouhodobě- inteligence, intelekt, přehled a nadhled, vzdělanost, jemnost i ráznost zdobí tvou práci. Díky za to.
  Zuzana K

Napsat komentář