Zpět

Propojeni pomatenych střelcu z Děvínské vsi a Norska nalezene!

Text 8.12.2011

Tuž musim se pochlubit. Asi už vite, že sem se stal oblibencem Britske akademije věd, a tuž mě demokratycky postavili do čela komise, kera měla najit suvislost mezi udalostma v Norsku a v Devinske Nove Vsi. My Ostravaci zme celosvětově znami pro svoju objektyvitu, nekonfliktnost a kratke, stručne vyjadřovani. Tuž sem se jako šef „Komise pro prozkoumání příčin, vývoje a následků multikulturně nenávistných projevů bílé prozatimní většiny“ pustil do roboty.

Jak asi tušite, robota to byla nelehka, bo rozkličovat přičiny, suvislosti a vzajemny vliv tych dvuch hovad, kere zpusobily neštěsti na Slovensku a v Norsku, bylo naročne. Muj tym se nenechal vyvest z miry, a po několikaměsični tvrde, ale dobře zaplacene robotě, okořeněne bruselskyma dyjetama, zme se konečně dostali ku kořeňu všeckych problemu.

Po naročne analyze zme dospěli k temu, že společnu přičinu je křiž. Křiž, symbol utrpeni světovych narodu, utlačovanych křesťansku ideologyju po tisice roku.

Podivejte se sami, jak vypada Brajvikuv pamflet, a jak vypada erb Děvinske Nove vsi:

Tak, a fčil mudrujte. Přičina je jasna. Kaj je křiž, je aji zlo.

A tuž jako šef „Komise pro prozkoumání příčin, vývoje a následků multikulturně nenávistných projevů bílé prozatimní většiny“ sem vydal tato doporučeni. Křiže musi zmizet ze světa, hlavně ze všeckych symbolu, erbu a vlajek. My samozřejmě nebudeme žadnemu statu přikazovat, aby křiž vymazaval ze svych statnich symbolu.

Bohatě by stačilo, kdyby staty, kere maju nenavistny křiž ve svem znaku, jemně pozměnily jeho barvu. Ta pozměněna barva by se mohla shodovat třeba s pozadim jejich sučasne vlajky.

Tuž vlajka Danskeho kralovstvi by po upravě křiža mohla vypadat takto. Jak sami vidite, křiž v nove upravě zustal, takže se v žadnem připadě nedotykame emoci danskych protestantu. Navic jeho nova barva vice vyjadřuje utrpeni Kristovo. Křiž je prostě od krve uplně cely.

Obdobně by svuj problem vyřešilo Švycarsko. Všeci vědi, že to je švycarska vlajka, bo je to čtverec, a ten křiž tam tež je. Ale fčil neuraža naboženske citěni Budhistu, Masochistu, Křesťanu, Muslimu, Tybeťanu, ani Ortodoxu.

…podobne řešeni by bylo vyhodne pro Švedsko, Finsko, Řecko aji pro Slovensko. Je pravda, že nikdo přebarveni křiža v těchto regijonach zatim nepožaduje, ale to je enem otazka času. Zvlaště Slovensko by pote, co ohrozilo celoevropsku solidaritu nesuhlasem s Eurovalem, mělo k takemu problemu postavit Eurohujerovsky pozityvně. Ze stran nove socijalistycke koalice zme už slyšeli ujištěni, že dohoda bude určitě napřič polityckym svetrem. Slovensky křiž ziska červenu barvu. A komunysti se tam možu představit třeba červenu hvězdu. Proto byl navrh nadšeně přijaty v celem parlamentu.

Zbyva vypořadat se s extremistyckyma krajinama, kere ve svojem znaku měly křižu hodně. Po dluhe dyskuzi našeho demokratycky vybraneho klubu (poměrnu metodu podle zastupeni ve světe byli ve skupině: 1 evangelik, 2 katolici, 37 muslimu, 2 křesťani, keři dobrovolně konvertovali v Egyptě a Iranu, a dva nezavisli atejisti) zme dospěli k nazoru, že celemu světu prospěje, když všecky jejich vlajky, kaj křiže budu ztotožněne sbarvu pozadi, budu rozlišene arabskyma čislicema.

A tuž vlajky Spojeneho Kralovstvi a Gruzie budu od 21.12.2012 vypadat takto:

PS: Možna se myslite, že z takych věci se nema robit sranda, ale sorry, ja sem si nezačal

Všechny příspěvky s Ladislav Větvička

Diskuze:

Napsat komentář