Zpět

Stavkovat se može, pařit se musi

Text 15.6.2011

Tuž co se budem povidat. Každy ma pravo na stavku. Aji moja stara ma pravo řict, že mi dneska neda. Tajak řikal sused svoji stare: „Milačku, a viš, že když mi nevykuřiš, tak ti možu vypadnut zuby?“ „Jak je to možne, Jarek?“ „Bo ti rozkopu držku!“

A tuž připravme se na to, že ve čtvrtek prostě nic fungovat nebude, bo jak nefunguje doprava, je to všecko v hajzlu, bo ani to pivo se včas nedostane do te hospody, kaj ho potřebujeme.

A tuž využijme teho času k pozityvnim cyparnam. Misto teho, abyzme nadavali na odboraře, keři to mysli dobře (už ste narazili na někoho, kery by to nemyslel dobře? Všeci to vždycky mysleli dobře), tuž využijme čtvrtečniho volna k temu, abyzme se zapalili dutnik, odevřeli flašku gruziňaku nebo irske visačky, přitahli k sobě jakusik fajnu voňavu děvuchu a vychutnali se genyjalniho čtvrtečniho okamžiku.

Tuž a když zme u tych cyparen, tak vam musim řict, že třinacty ročnik Gira je na spadnuti, Moldavija se už na nas těši jak cyp a ja nevěřim temu, že by to jakasik stavka mohla negatyvně ovlivnit. A jestli vam vadi, že pudete do duchoda v osumdesati a ne v sedumdesatiosmi, pak je to vaš problem.

Komu to nevadi, može jit pařit s nama. Start akce Giro 13 – Moldavia je v patek 1.7.2011, naklady na dopravu su 1.100Kč, přihlašky na moji adrese ladislav.vetvicka@centrum.cz

A abych nezapomněl – zaklani heslo zni: „Bez bab, Bohušu!“ 🙂

Všechny příspěvky s Ladislav Větvička

Diskuze:

Napsat komentář