Zpět

Koronavirová krize může být současně i bezpečnostním rizikem

Text 16.4.202018 min Přehrát

David Bohbot v rozhovoru mimo jiné říká:

 • Koronavirová krize je současně i bezpečnostním rizikem. Může se zvýšit kriminalita. Pokud budou karanténní opatření trvat dlouho, někteří lidé nebudou mít co jíst a mohou překračovat zákon.
 • Jednu pozitivní věc tato koronavirová krize přinesla. Zastavila časovanou bombu na řecko-turecké hranici.
 • Ano, dokonce i Izrael, který je na mnoho rizik připraven, tuto pandemii v některých ohledech podcenil.
 • Nikdy nemůžeme být připraveni na všechno, to prostě nejde. Můžeme mít ale připraveny továrny, které dokážou okamžitě začít vyrábět ve velkém to potřebné.
 • Důležité je mít plán. Vědět, co v té které krizi budete dělat. A to tady chybí.
 • Reakce vedení země tady v České republice rozhodně nepatřila k těm nejhorším. Brali krizi vážně – a ukázali odpovědnost.
 • Migrace je větším nebezpečím než epidemie koronaviru.
 • Musíme mít kontrolu nad svými hranicemi. Ne je zavřít, kdepak, to ne, to by byla chyba. Ale musíme mít kontrolu nad tím, kdo sem přichází a proč.
 • Jako občané máme jednoznačné právo se podílet na své bezpečnosti.
Všechny příspěvky s David Bohbot

Diskuze:

 1. Vynikající rozhovor – je úžasné moci slyšel mluvit člověka, který má znalosti a nebojí se mluvit o věcech takových jaké prostě jsou. A navíc zné řešení.
  Dnes mi to připadá jako za vlády Václava IV – ćlověka neschopného jakékoliv akce, a jak to dopadlo, víme my i celá Evropa. Tak ať nedopadneme stejně ….

 2. Ten Babišův chlupáč a poskok Vojtěch operuje stále s tím, kolik zachránili lidských životů. To je samozřejmě neprokazatelná chiméra a my, Češi, jsme se zachránili před nimi sami. Svými zlatými ručičkami, jak se říká a inteligencí. Slyšet cizince Babiše na tiskovkách bylo melancholickým zážitkem. Proto už nevystupuje, zločinec a rapl.

  Jediné exaktní číslo je 170 mrtvých. Ti jdou za nimi nezpochybnitelně… Dzp.

 3. Dávám to sem proto, pane inženýrte Nedbale. protože to dávám všude. Je to v těchto dnech ta nejdůležitější rada ze všech. Lidi to nechají rozjet a je zle… Dzp.

 4. Tento článek je, pane Janyško,
  o něčem jiném. Ale co se týče léčení, podobnou metodu používám s úspěchem také, jen nepoužívám klid, ale pohyb v teplém oblečení do totálního zpocení.
  Migranty z Afriky a blízkého východu ne!!!

 5. Sebeobrana každého z nás proti coronaviru a jiným virům začíná v okamžiku pocitu „něco na mě leze“. Okamžitě, tedy ihned a bezodkladně, na tom záleží, všeho nechám a zahřeji tělo všemožnými způsoby, ono si o to samo řekne, je mu zima, nejjednodušší je to oblečením velké vrstvy oděvů nebo použitím dek. Někam zalezu a v klidu čekám.

  Tím zapnu v předstihu imunitní systém těla a ten vetřelce vyhledá a zničí. Tělo samo po tomto zásahu řekne dost.

  Mám to vyzkoušené na všechny možné viry a vždy to zabralo. Už desítky let let jsem nebyl nemocen z tohoto důvodu. Vřele doporučuji. Doporučuje i boxer Lukáš Konečný, který se z coronaviru dostal za jedinou noc tímto způsobem. Mluvil jsem s ním. Testovali ho těsně před i po tomto zásahu.

  Když to nezabere, pak jdu k lékaři.

Napsat komentář