Ivan Hoffman
O dobrých úmyslech fanatiků
Ivan Hoffman
Politika proměnila Havla z pacifisty v militaristu, z idealisty v pragmatika
Větičky Ladika Větvičky
Ladislav Větvička
Šéf henleinovských lančmítů nás nazval zaostalými elementy slovanského nacionalismu
Ladislav Větvička
Okamurův „chirurg z dovozu” se zhmotnil a pokoušel se na ulici nožem odoperovat jednomu Britovi jeho hlavu od těla
Ladislav Větvička
Z kouření se postupem let stala chudinská záležitost a všechno, co je potěšením obyčejných chudých lidí, musí být zničeno
Ladislav Větvička
PePa s IQ107 znesvětil jedno z nejsvatějších míst Moravy
Ladislav Větvička
Od politika se chce, aby lidi bavil. Bavičem je i chaot, který si protiřečí v každé větě, notorický lhář, cynik bez zábran, fanatik anebo agresivní psychopat
Ladislav Větvička
Babiš není zlý a my všichni bychom si přáli, aby byl mnohem zlejší.
Bez vás to nepůjde
Podpořte nás prosím
Podpořte svobodu slova
ZDE Částka, potřebná na provoz
v červnu: 137 000 Kč
V červnu jste nás podpořili částkou: 64 815 Kč Děkujeme vám!
Nečekal jsem zázraky, ale když jsem došel k větě, že Rusům nechybí naše mistrovství, dál jsem nečetl. Další lži zcela dezorientovaného pana Hoffmana mi nejsou třeba. Přesto bych doporučil tomuto plkalovi, aby si třeba na stránkách sports.ru vyhledal všechny nářky Rusů, kteří lamentují nad tím, že na MS nemůžou být. Od obyčejných po bývalé hokejisty SSSR. O tom, že Rusové o letošním MS samozřejmě na zpravodajských webech vcelku podrobně informovali, nemluvě. Ano, tak moc jim naše MS nechybí.
Nerozumím, proč zrovna musíte autora urážet či nálepkovat?
Pokud s ním nesouhlasíte, bohatě postačí, pokud napíšete, proč, a v lepším se podělíte i o svůj názor.
Může totiž být, že zorientovaný je autor, zatímco u vás to tak být i nemusí …
—
Pokud se týče toho, jestli Rusům vadí pokrytectví Západu, nemusíme snad dlouho hádat, že vadí.
Domnívám se, že většina z nich i tuší, že za politikou vylučování (vytěsňování) Ruska i ze sportovních soutěží je snaha o ponížení Rusů.
A pokud to tak i je, oni se nad to jistě dokážou povznést. Není to historicky ani první případ jejich okázalého vylučování.
Žádný, protože by je nedostaly. Ještě nějaká blbá otázka?
A jakou má potom ta medaile cenu. Na to si musí ti sportovci odpovědět sami. A vzpomeňme si kdo to vlastně začal? Že by to byl biatlon a naše rádoby hvězda, která všechny obviňovala z dopingu? A jak zajímavé, že se nám ten doping nějak vytratil a všichni jsou dnes čistí jak beránci.
Olympiáda Moskva 1980
Kvůli sovětské invazi do Afghánistánu (1979) byly hry velkou částí západních zemí bojkotovány. I přes to, že se mnoho sportovců těchto zemí her zúčastnilo pod olympijskou vlajkou, staly se v podstatě soubojem Sovětského svazu a Východního Německa.
Matně si vzpomínám, že i vzdor tehdejšímu bojkotu moskevské Olympiády ze strany Západu se jí i tak zúčastnilo pár skvělých západních sportovců, např. britští mílaři Seb. Coe a Ste. Owett. A oba získali zlatou …
Takže to přece jen nebylo klání SSSR vs NDR.
Myslim, ze zeme jako Rusko, ktere rozpoutaly valku, by nemely byt (rovnou) vylucouceni z mezinarodnich her a hudebnich udalosti (Hibla Gerzmava! :), protoze kdyz je vystupovat nechame, budeme mit lepsi diplomatickou pozici k vyjednavani i miru. Par hokejistu a (svetovych!) zpevacek… To opravdu nejsou vojaci na fronte. A vetsina z nich ani Putina v zahranici nepropaguje. Prave naopak, jsou proti valce. I kdyz, kdyby Nemci napadli Cechy (napr., okupovali), take bych mela pocit zadostiucineni a spravedlnosti, ze jsou vylouceni z ruznych svetovych udalosti. Opravdu mela? Ja nevim. Asi prave ne. Oplacet zlo zlem … (kdyby ovsem tito ‚hraci‘ propagovali ideologii, na ktere stoji jejich okupace, tak to bych pak souhlasila s tim, ze by nebyli zvani)
Umite si predstavit, kdyby Rusove hrali? Byli by vypiskani pokazde davem… a tech bitek… (davove chovani).
Lide, co chodi do opery byvaji civilizovanejsi. A pokud chce nekdo vyjadrit svuj protest, tak at na koncert nechodi – jak rika KtosiIny.
„. I kdyz, kdyby Nemci napadli Cechy (napr., okupovali), take bych mela pocit zadostiucineni a spravedlnosti, ze jsou vylouceni z ruznych svetovych udalosti.“
– to je absurdný príklad. Predsa – Nemci nikdy Čechy nenapadli, ani nechceli. To iba proPutinovské weby hovoria opak.
KOMPAS 7. https://odysee.com/@PosloveBudoucnosti-ZlatyVek:c/KOMPAS-7:4?utm_source=pocket_saves.
Poslové Budoucnosti – Z. Věk, Pořady + Archív.@PosloveBudoucnosti-ZlatyVek. Informace skutečné o Gesara a Nesara světla a dobra a lásky a osvobození lidstva z otroctví temných démonů!
Vice nez trapny komentar. I kdyz nejsem fanda Ua a myslim si, ze Rusko se pristupu k jiznim morim nikdy nevzda a valka je jen zbytecne prolevani krve obycejnych Ukrajincu a Rusu za americke penize, tak ti vasi uzasni molodci hrali posledni leta celkem prd na urovni nas a Svajcu. Takze zadna skoda, vypadli by misto Nemcu nebo Slovaku
Tak je to naprd hraní nechme předvést. Já to nevím, vy asi taky ne. To zjistíte ne zákazy, ale sportovním bojem a ne škrcením za brankou
Napsal jste to skvěle! Já bych z takového vítězství nemohl mít ani radost. To je jako by z MS ve fotbale vyřadili Brazílii nebo Argentinu…
Sport a politika k sobě tihnou už hodně dávno. Chleb a hry mi zní povědomě, i když nejsem historik. A když si představím, co se v Řimě dělo na ochozech, nepřipadá mi, že uplynulo 2000 let. Dav na dnešních stadionech se od toho římského takřka neliší. Ani chováním, ani inteligencí. Ti vyvolení v lóžích, blahoslonně kynoucí davu, jsou také stejní. I ten účel – odvest pozornost davu od toho, co dělaji politici – je stejný.
Je zde ovšem jedna zásadní otázka: je profesionální hokej či fotbal ještě sport? Nebo je to jen to Kunderovo „opium lidstava“ a skvělý kšeft pro ty, co v tom jedou?
… kolik sportovních oddilů pro mládež by mohlo fungovat za platy českých hokejových profesionálů hrajících v NHL?
Žádný, protože by je nedostaly. Ještě nějaká blbá otázka?
To jako myslíte, že by kluby NHL místo českých hokejistů, kteří tam odvádějí služby, měly financovat české mládežnické oddíly? Vážně jste to tak myslel? 😀
Skvěle vystiženo!
Tak je to naprd hraní nechme předvést. Já to nevím, vy asi taky ne. To zjistíte ne zákazy, ale sportovním bojem a ne škrcením za brankou
Na opravdovém bojišti se příliš nevede, horká válka se nedaří, ale ta „studená“ mez dnešním Východem a Západem se povedla znamenitě. Na všech frontách – včetně té sportovní… A čeští ovčané jsou dojatí, radostí slzí téměř opravdově. Musí se ale ponechat, že ti „zlatí“ hoši se ale snažili – také opravdově.
Češi jsou mistri v přizpůsobení se čemukoliv, jak vidno z historie. Máme to i teď. Proto jsme vlastně přežili uprostřed šílenství. Tož tak.
Naprostý souhlas s Ivanem Hofmanem (ostatně ho rád už léta čtu). Pes je skutečně zřejmě zakopaný v povaze tuzemského národa a jeho schopnosti přizpůsobit se téměř čemukoli, díky níž ostatně vcelku úspěšně přežívá. Pravdu má i kolega „KtosiIný“ – záleží na osobním postoji každého. Já jsem šampionát aliance také nesledovat a nemohu říci, že bych v důsledku toho utrpěl nějakou morální újmu. Tím ani v nejmenším nesnižuji obrovský výkon hráčů českého týmu, kterému jistě patří uznání. My tuzemci, jako národ, ale jednoznačně prohráváme.
Lépe bych to nenapsala.
A čo na to NATO diváci ???
Malou (pre mňa veľkou) chybičkou krásy na VŠETKÝCH diskusiach Radia je ignorovanie ovčanov, divákov, pospolitého ľudu. Na Rádiu sa pretriasajú zločiny „tých hore“ , ale sa ignoruje mlčanie jahniat – ovčanov.
Z Rádia viem, že „tí hore“ sú poriadni gauneri, ale …… že ovčania sa už tešia na budúce voľby, kde si zvolia za svojich pánov nových gaunerov.
Otázka :
Prečo ovce chodia kukať na bez-Ruské majstrovstvá ???
Netreba k tomu žiadne hrdinstvo – stačí NEÍSŤ tam.