Ivan Hoffman
(Ne)podat ruku zlu
Ivan Hoffman
Kolik lidí je tak akorát?
Ivan Hoffman
O dobrých úmyslech fanatiků
Větičky Ladika Větvičky
Ladislav Větvička
Petr Pavel nemůže v žádném případě odejít od Ústavního soudu jako vítěz.
Ladislav Větvička
Prezidentovi rozšlapali bábovičku
Ladislav Větvička
Nohavica byl vykostěn z pořadu ČT. Česká televize tedy zavedla cenzuru. K čemu pak takový paskvil potřebujeme?
Ladislav Větvička
To su věci, Vašku, co? Žanťak za tvoje prachy rajzuje po světě a eště se hada s Vlastičkou…
Ladislav Větvička
Jakkoli ten připad vypada srandovně, opět to ukazuje na aroganci debilnich uředniku, keři maju pocit, že konaju dobro
Ladislav Větvička
Očekávat, že po volbách může přijít politická elita jiné kvality je podobně naivní, jako očekávat, že jinou nádobou naberu z moře vodu, která nebude slaná.
Bez vás to nepůjde
Podpořte nás prosím
Podpořte svobodu slova
ZDE Částka, potřebná na provoz
v červnu: 137 000 Kč
V červnu jste nás podpořili částkou: 135 088 Kč Děkujeme vám!
Díky pane Hoffmane, vždycky čekám na váš komentář jako malé světýlko naděje v této neutěšené době. A nazvěme ty naše “vrcholné politiky “ pravými jmény. Lháři bez jakýchkoliv skrupulí včetně bohužel i prezidenta, vlastizrádci neskutečně lezoucí í někam EU, USA a nakonec i té Ukrajině (t.č. dokonce i taxikáři Zelenského), plná huba šetření, aby na druhou stranu vyhazovali doslova oknem peníze, ale soudný člověk vidí. Bez ohledu na to, co tu šíří zaprodaná media.
Když pravými jmény, tak lháři, zloději, defraudanti, zločinci. I slovo zločinec je slabé pro zaprodance, vlastizrádce a válečné štváče.
Fajn článek. Demokracie je velice těžká. Uznávat právo všech občanů volit a rozhodovat o naší budoucnosti, když vás jejich vhození volebního lístku stálo desetitisíce, nebo přímo uvrhlo do chudoby, je v přímém protikladu všeho, co nám radí selský rozum. Obzvlášť, když se dalo čekat, jak jejich vládnutí bude vypadat, většina těch stran nám to již několikrát předvedla, i když nynější devastace předčila má očekávání.
Ovšem není to nic neobvyklého. Pan Hitler se dostal k moci demokratickou volbou. Stejně tak pan Gottwald, nebo pan Bush mladší.
Na demokracii je dobré, že pokud to přežije, nemusíte čekat až vládce zemře, ale můžete pustit ke korytu jiná prasata.
Dobrý den, skvělý pane Hoffmane. Krásně jste shrnul vše, co bylo už mnoho let jasné všem přemýšlivým občanům, kteří si zachovali alespoň zbytky zdravého rozumu. Jenom malá poznámka k válce na Ukrajině a ruským hrozbám – není ta naše psychopatická vláda vládou potencionálních sériových vrahů? J. Prokeš
Děkuji pane Hoffmane!
Většina lidí se domnívá, že žije v demokracii. Zřejmě se to domnívá i pan Hoffman. Dokud lidé nepochopí a ne přijmou skutečnost, že u nás demokracie není, nelze dělat nic.
Ale ani v řeckých městských státech nebylo vše ideální a Res Publica lidu římského ještě méně. Vždyť jeden „vlasáč“, téměř žebrák, z rodu Juliů, byl v době smrti nejbohatším občanem republiky. Historie nás učí moudrosti, nihil novum sub sole vážený příteli.
Spústa dobrých výstrelov, ale všetky TESNE vedľa.
Debilní ovčania sú prvotnou príčinou ZLA, gauneri politici sú DôSLEDKOM debilných ovčanov.
A „demokracia“ nie je iba pokazená – demokracia je sama zlom – pretože bráni slobode. Slobodomyselní ľudia nepotrebujú DEMOKRATICKÝCH politikov, svoj život si riadia sami, a IBA sebe.
V spoločnosti, kde je 70% napichancov, však tieto slová sú k ničomu. Miera napichanosti je aj mierou debility.
Máte divné jméno, ale kdo jsem abych soudil druhé. “ Odpusť nám naše viny, jako my je odpouštíme naším viníkům“. Gloria in excelsis Deo.
Děkuji pane Hoffmane, za tyto komentáře.
Alespoň pár lidem zůstává zdravý rozum a dokáží zformulovat to, co vnímají lidé, kteří o současném světě přemýšlí.
Díky za vás i rádio Universum.
Děkuji, trefné.