Zpět

Kdo to tady řídí?

VIDEO 11.2.2023

Krizový informační tým Ministerstva vnitra – KRIT: www.mvcr.cz/clanek/krizovy-informacni-tym-ministerstva-vnitra

Všechny příspěvky s Martina Kociánová

Diskuze:

  1. Dobrý deň..Rada by sa opýtala Martinka vášho hosťa Milana CALABKA ,na svalovu dystrofiu u detí ,čo je príčinou?Vemi radi na Slovensku počuvame nove videa s pánom Calabkom.

  2. „TO KLAMANIE JE PRE NAŠE DOBRO“
    – toto nie je demagogia, toto je PRAVDA. Dôkaz je jednoduchý, a je po ruke : Väčšina ovčanov CHCE BYŤ klamaná, a robia všetko pre to, aby sa pravda nedostala do ich očí, uší, do ich hláv. Stačí sa chvíľu rozprávať s „navakcínovaným“ človekom, a dôkaz máte pred sebou.
    Pozorne sledujte jeho reakcie a názory,a zistíte, že ten vakcínovaný „človek“ už nie je tak celkom človekom, ale že zmutoval.

  3. Zatím jsem přečetla KRIT – varování: Radikalizace pracovníků státní a veřejné správy. Aspoň vím, co mě v zaměstnání čeká (rezort justice) – „anonymizovaný monitoring nálad ve státní a veřejné správě“ a „včasnou identifikaci osob, které mohou šířit antisystémové nálady a jejich zapojení do dialogu“. A zrovna si čtu Komunikační doporučení Nárůst nelegální migrace přes ČR a zarazila mě věta – Média zatím nevěnují tématu pozornost, což dává prostor
    jej aktivně formovat a utvářet.

Napsat komentář