Zpět

Záchodová demokracie?

VIDEO 26.10.2022

Všechny příspěvky s Martina Kociánová

Diskuze:

 1. Ako vravíte, “hlavne že sme si polepšili” 😐 kedysi bláznov zatvárali aby neohrozovali normálnu spoločnosť, dnes je to úplne presne naopak… začínam sa báť že mi vykopne dvere prepadové komando, lebo sa považujem za normálneho 🤦‍♂️ No ono pravda, to sa považujú aj blázni 🤔😉

 2. Mlčení je souhlas. Nešťastné pořekadlo. Ale bohužel spíše pravdivé.

  Přesto si říkám, zda člověk má reagovat. Svou reakcí dáváme kus své pozornosti. Chceme dávat svou pozornost všem obskurnostem, kterými nás mainstream zásobuje? Svou pozorností přitáhneme k tématu další. Sice to také považují za naprostou hloupost, ale přitahujeme je. Chceme to?

  Osobně myslím, že je nedůstojné Rádia Universum věnovat pozornost chytlavým povrchním bulvárním zprávám.

  PS: Tím neříkám, že přestanu sledovat, toho smysluplného je zde samozřejmě drtivá převaha.

 3. Trefné a bez urážek……sakra dyť my máme v práci taky jen dámské a pánské. Jdu psát petici, kdo ví, jako co se budu zítra cítit?

 4. Tahle pošahaná agenda je všude. Jsem v Německu, které má před ČR trochu náskok. Gymnázium mého potomka zřídilo unisex toalety a nebylo to na podnět studentů. Naopak, nenávidí to všichni – kluci i holky. Bohužel mám pocit, že se podobné nápady s oblibou prezentují jako požadavky studentů a mládeže. Pravdou ale je, že se jedná o výjimky na které míří objektivy kamer. A pokud se nenajde žádný užitečný idiot, tak to holt nařídí systém / škola. Tato agenda je tedy řízena zhora. Pár uřvaných studentíků by jinak nemělo šanci cokoliv změnit.

 5. Todle by se mělo klidně i nedemokraticky likvidovat už v zárodku jinak nás to převálcuje.

 6. Úžasné shrnutí, děkuji za lehkost a nadhled, člověk se u toho usměje, ale v srdci pláče, když vidí kam jsme se to dostali. Moc děkuji za Vaši skvělou práci

 7. Lidská blbost je nekonečná. Je dobře, že to tak krásně umíte říci. |Tleskám. Jen nevím, jestli si dá lidstvo říci. U mně jste jednička.

Napsat komentář