Dušan Neumann
Evropa páchá hospodářskou sebevraždu. Její jediná naděje přichází zpoza Atlantiku
Dušan Neumann
Pokud EU začne tvrdě potlačovat svobodu slova, USA zahájí vůči ní a jejím představitelům sankce
Dušan Neumann
Poslední naděje pro mírové řešení v Gaze
4.10.2025
Větičky Ladika Větvičky
Ladislav Větvička
Od politika se chce, aby lidi bavil. Bavičem je i chaot, který si protiřečí v každé větě, notorický lhář, cynik bez zábran, fanatik anebo agresivní psychopat
Ladislav Větvička
Babiš není zlý a my všichni bychom si přáli, aby byl mnohem zlejší.
Ladislav Větvička
No vidite. A pak, že cesta Pepka Vyskoče alias Velkeho ruksaka byla uplně na hovno. Nebyla. Dostal medajlu.
Ladislav Větvička
Pevně doufám, že se za dva roky nezbavíme české koruny, nýbrž Petra Pavla
Ladislav Větvička
Ostatně soudím, že EU ve své lisabonské podobě musí být zničena!
Ladislav Větvička
Absence urgence pro nás může být fatální a mám obavy, že přes všechnu rétoriku tak skrz reálné skutky máme absenci té urgence
Bez vás to nepůjde
Podpořte nás prosím
Podpořte svobodu slova
ZDE Částka, potřebná na provoz
v červnu: 137 000 Kč
V červnu jste nás podpořili částkou: 33 812 Kč Děkujeme vám!
Myslel jsem, že v průměru jsou obyčejní Američané přirozeně pragmatičtější. Bohužel (ipro nás) nejsou. Jsou to stejné ovce, které reagují na sliby šťavnatější pastvy zítra a nepřemýšlejí o tom, co bude pozítří.
Naštěstí se lze spolehnout na rozumné masy afroameričanů a hispánců, kteří mají stále zdravý selský rozum a nedají se vlákat do pasti šarmantně vypadající masky, za kterou se vypočitatelná Kamala skrývá. Očividně zastupuje jiné zájmy než bývalých menšin, které , jak ona dobře ví, jsou dnes už téměř ve většině. Laciné sliby a plytké gesta platí tak akorát pro bílého amerického muže, z nichž je většina rasistického založení a to bez ohledu na politickou orientaci. Suma sumárum jí to zákonitě „doufám“ nemůže vyjít…
Bože, co se to děje. Amerika se zbláznila? Vždyť je všeobecně známo, že Kamala je nalevo od komunistů. To by byl poslední hřebík do rakve kdysi prosperující značky USA…
nehraje vubec roli ktery z tech sasku to vyhraje, oba jsou to poskoci pejzate mafie a oba vyprodukuji dalsi bilionove deficity, za situace kdy bankovni a statni bilance, pres usilovne svindlovani se blizi bodu zlomu. Po volbach bude trh statnich dluhopisu zaplaven novymi emisemi ktere z politickych duvodu byly odlozeny, ackoli biliony dluhopisu ktere vybihaji je nutno reemitovat, zaplatit neni cim a sice za minimalne dvojnasobny urok nez dosud. To znamena ze urokove sazby poleti nahoru a blizi se dalsi bankovni a devizova krize. Pokud se tam dostane blbka Kamala asi ji to ceneni zubu brzo prejde, v opacnem pripade bude Donald Duck hazet dalsi biliony $ z okna na opacne strane a tajtrlici Fed banky zavari masinku na vyrobu hajzldolarku a bude jim to stejne platne jak mrtvolce zimnik.
Jsem přesvědčen, že vyhraje Donald Trump. Potvrzení Kamaly Harrisové za kandidátku na prezidenta je v tomto smyslu podle mne dobrá zpráva – s její „inteligencí“ ji mohou volit snad opravdu jen zaslepenci.
Rád bych, kdyby to byl on, ale na nedostatek zaslepenců bych se nespoléhal. Kdo u nás volil pětikolku? 😃
Těch zaslepenců je, bohužel, Amerika plná.